YONI MAYRAZ | POZNAŃ

YONI MAYRAZ | POZNAŃ

27 czerwca 2024, Czwartek

Blue Note Jazz Club

Kościuszki 76/78, Poznań

Start: godz. 20:00

Podziel się:

🎹Wschodząca gwiazda jazzu, Yoni Mayraz, wystąpi latem na dwóch koncertach w Polsce! Nieprzeciętnie uzdolniony keyboardzista i producent zagra ze swoim zespołem 26 czerwca w Warszawie oraz dzień później w Poznaniu.

Yoni Mayraz na jazzowej scenie zadebiutował w 2020 roku za sprawą EPki “Rough Cuts”. Od tamtej pory zamieszkały w Londynie i pochodzący z Tel-Avivu artysta wydał kilka singli nakładem brightońskiej wytwórni Village Live i współpracował z takimi muzykami jak Tenderlonious oraz legendą brytyjskiej muzyki tanecznej EI-B. Trzonem w twórczości Yoniego jest oczywiście jazz, jednak w jego kompozycjach usłyszymy inspiracje nowojorskim hip-hopem z lat 90., oldschoolowym breakbeatem czy muzyką Bliskiego Wschodu.

W czerwcu zeszłego roku pod egidą Astigmatic Records ukazał się jego pierwszy pełny album “Dybbuk Tse!”. Tytuł nagranego z zespołem w przeciągu tygodnia materiału odnosi się do ojczystego folkloru Mayraza i komendy wypędzenia z ciała wrogiego ducha – Dybuka. Będący zbiorem emocjonalnych egzorcyzmów Yoniego krążek chwalony był m.in. na łamach KEXP, BBC 6, Bandcamp Weekly czy CLASH Mag, a już w czerwcu będzie mogli doświadczyć tych dźwięków na żywo!

YONI MAYRAZ

📅26.06.2024
📍Warszawa, Niebo

📅27.06.2024
📍Poznań, Blue Note

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡YONI MAYRAZ (Astigmatic Records) – jazz
🌐 www.facebook.com/yonimayraz
🌐 www.instagram.com/yonimayraz

 

YONI MAYRAZ | POZNAŃ | 27 czerwca 2024, Czwartek, Blue Note Jazz Club

Biletomat.pl
115 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →