YONAKA

YONAKA + NOISY, Mimi Barks / 9.03.24 / Niebo, Warszawa

9 marca 2024, Sobota

NIEBO

Nowy Świat 21, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Yonaka dali się poznać jako niesamowicie energiczny i przebojowy zespół, supportując w styczniu Palaye Royale. Trio z Brighton powróci 9 marca do Polski i wystąpi w warszawskim Niebie w ramach promocji swojej ostatniej EPki “Welcome To My House”!🖤 Wieczór otworzą doskonale łączący alternatywny rock z imponującymi wpływami elektroniki Noisy oraz tworząca gryzącą mieszanka industrialu, metalu i ostrego elektro Mimi Barks!

Łącząc ze sobą elementy rocka, punka i hip-hopu Theresa Jarvis (wokal), Alex Crosby (bas) oraz George Werbrouck-Edwards (gitara) tworzą hipnotyczną, alternatywno-rockową hybrydę. Dla Yonaki muzyka zmienia się wraz z nastrojem, co usłyszymy w ich kompozycjach – przesterowane gitary dbają tutaj o napięcie i działają niczym oczyszczenie, by chwilę później ustąpić na rzecz elektronicznych, dających czas na złapanie powietrza momentów. Po sukcesie materiału “Seize the Power”, na którym gościnnie udzielili się Fever 333 i Barns Courtney, oraz zebraniu ponad 150 milionów streamów utworów Yonaka otworzyli nowy rozdział swojej historii, wydając EPkę “Welcome To My House”. O tym ile energii ma w sobie ten zespół, niektórzy z Was mogli przekonać się w styczniu, kiedy Brytyjczycy supportowali Palaye Royale. Tym razem grupa wystąpi w Warszawie na swoim headlinerskim koncercie, a my liczymy na jeszcze większe show w ich wykonaniu!

„Chcemy być gwiazdami festiwalu Glastonbury” – śmiało stwierdza wokalista Noisy, Cody Matthews. Przyszłość dla trio z Worthing wygląda niezwykle obiecująco, zwłaszcza że doskonale łączą unikalną, euforyczną i maksymalistyczną mieszankę alternatywnego i hymnicznego rocka z imponującymi wpływami elektroniki. Pochodzący z południowo-wschodniego miasteczka Worthing na początku 2020 roku, zespół zdobył fanów dzięki brzmieniu łączącemu ukochane Chemical Brothers, Chase & Status i The Prodigy, z tekstami o życiu na weekend w stylu Happy Mondays i The Streets. Wychodząc z nową muzyką, napisaną, nagraną i wyprodukowaną wyłącznie przez zespół w ich domowym studio, rozpoczęli występy na Reading i Leeds, wyprzedany koncert w XOYO, support dla Mike’a Skinnera i serię dat jako główny support na trasie Yungbluda.

Mimi Barks to wschodząca postać na scenie muzycznej, która zyskała uznanie dzięki swojemu unikatowemu podejściu do muzyki. Urodzona w Niemczech, artystka szybko zaznaczyła swoją obecność dzięki nietypowemu stylowi, który łączy w sobie elementy industrialu, hip-hopu, metalu i ostrego elektro, tworząc gatunek, który sama określa jako „doom-trap”. Jej muzyka charakteryzuje się ciemną, brudną estetyką, często eksplorującą mroczne tematy i emocje. Barks zwróciła uwagę publiczności i krytyków swoją wyjątkową wizją artystyczną, zarówno w muzyce, jak i w teledyskach. Pomimo że jej kariera jest jeszcze na wczesnym etapie, Mimi Barks już uważana jest za jedną z najbardziej obiecujących i interesujących postaci w świecie alternatywnego metalu i elektroniki.

YONAKA
Supports: Noisy, Mimi Barks
📅9.03.2024
📍Warszawa, Niebo
drzwi 19:00, start 20:00

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡YONAKA (Wielka Brytania) – modern rock

🌐 www.facebook.com/weareYONAKA
🌐 www.instagram.com/weareyonaka
🌐 www.tiktok.com/@weareyonaka

🔊”Hands Off My Money”: www.youtube.com/watch?v=AWKSXKP4CHA
🔊”I Don’t Care”: www.youtube.com/watch?v=HBYr1huYpg4
🔊”Seize The Power”: www.youtube.com/watch?v=csVhNAEmacE

 

YONAKA + NOISY, Mimi Barks / 9.03.24 / Niebo, Warszawa | 9 marca 2024, Sobota, NIEBO

Biletomat.pl
109 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →