YOGA BEAT na Tamce

YOGA BEAT na Tamce

15 sierpnia 2022, Poniedziałek

Wyspa Tamka

Wyspa Tamka, Wrocław

Start: godz. 17:30

Podziel się:

Przybywamy uratować Was od złej mocy poniedziałków 😀
Po intensywnym, pełnym wrażeń weekendzie spotkajmy się na jodze na Tamce! Odczarujmy razem początek tygodnia wchodząc w kontakt z ciałem i z oddechem, generując pozytywne emocje na cały tydzień.
W tym roku YOGA BEAT, czyli praktyka przy muzyce wprowadzi nas w wakacyjny nastrój.
Prowadzić Was będzie Lidia Pawela z @Joga_teraz, nauczycielka jogi i uważności z pasji do ruchu, radości i wolności.
Spotkania będą odbywać się w poniedziałki o 17.30 na Tamce, weźcie ze sobą matę/ ręcznik/koc i uśmiech 🙂
Zajęcia są darmowe dla WSZYSTKICH ❤
JOGOWELOVE!

_____________________
REGULAMIN ZAJĘĆ:
Uczestnikiem zajęć Jogi na Wyspie Tamka może zostać osoba pełnoletnia, która nie ma przeciwwskazań do wykonywania ćwiczeń fizycznych objętych programem zajęć i ponosi pełną odpowiedzialność za stan swojego zdrowia podczas zajęć. W przypadku osoby niepełnoletniej – uczestnictwo w zajęciach jest możliwe tylko za pisemną zgodą rodziców/opiekuna lub pod ich opieką oraz po wyrażeniu zgody przez prowadzącego. W przypadku urazów, kontuzji, wszelkich poważnych problemów zdrowotnych oraz ciąży – należy przed zajęciami przynieść zgodę lekarza na wykonywanie ćwiczeń fizycznych objętych programem zajęć.
Osoby z problemami zdrowotnym zobowiązane są poinformować o nich nauczyciela przed rozpoczęciem ćwiczeń, jak również w trakcie ich trwania, w razie zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności. Wyspa Tamka nie bierze odpowiedzialności za negatywne skutki dla zdrowia ćwiczeń, jeżeli osoba z problemami zdrowotnymi nie poinformuje nauczyciela o swoich problemach i nie ma zgody lekarza na uczestnictwo w tego typu zajęciach – podpisanej przez lekarza i osobę prowadzącą zajęcia. Nauczyciel ma prawo odmówić wstępu na osobie, co do której ma podejrzenia o przeciwwskazania lekarskie do ćwiczeń.W przypadku wystąpienia szczególnie niepokojących objawów w trakcie ćwiczeń (pogorszenie samopoczucia, nagły wzrost ciśnienia, mdłości, napięcie w oczach, bóle kręgosłupa, stawów lub chorych miejsc), należy przerwać wykonywane ćwiczenie i zgłosić dolegliwość prowadzącemu.Wszelkie wątpliwości co do praktyki można wyjaśnić z prowadzącym w czasie wolnym przed lub po zajęciach.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →