WOJTEK PILICHOWSKI BAND | SZCZECIN

WOJTEK PILICHOWSKI BAND | SZCZECIN

28 października 2023, Sobota

Free Blues Club

Powstańców Wielkopolskich 20, Szczecin

Start: godz. 21:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.

Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆  Zapraszamy na kolejny już koncert mistrza gitary basowej.

Zagra kwartet w składzie:

Wojtek Pilichowski – bass

Dawid Trawicki – gitara

Mateusz Krok – perkusja

Bartosz Pokrywka – instrumenty klawiszowe

Wojtek Pilichowski Band to prawdziwa gratka dla fanów jazz-rocka i fusion. To zespół, który łączy w sobie nie tylko wirtuozerską grę basisty Wojtka Pilichowskiego, najbardziej rozpoznawalnego polskiego basisty na świecie, ale także świetnie zgrany zespół muzyków,

którzy potrafią wciągnąć słuchaczy w swoje energetyczne i pełne emocji występy. Ich muzyka to połączenie jazzu, rocka i funku, które tworzą zaskakujące aranżacje i niebanalne kompozycje. Podczas koncertów zespół prezentuje nie tylko muzykę,

ale także swoją charakterystyczną estetykę i wyjątkowy styl scenicznego wyrazu. To zespół, który potrafi przekuć swoją pasję i umiejętności w niezapomniane przeżycia muzyczne dla swoich słuchaczy.

Bez wątpienia, Wojtek Pilichowski Band to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych formacji na polskiej scenie jazzowej.

Dodatkowo, dla wszystkich fanów Wojtka Pilichowskiego, mamy świetną wiadomość! W sierpniu tego roku, odbyła się premiera jego najnowszej płyty zatytułowanej „Conjunction”.

To już kolejny album w dyskografii Wojtka, który z pewnością zachwyci miłośników fusion i jazz-rocka. Na płycie znajdziemy utwory, które pokazują wielowymiarowe umiejętności muzyków i ich niezwykłe wyczucie muzycznej formy.

To będzie prawdziwe święto dla fanów zespołu, którzy będą mogli poczuć magię muzyki na żywo i usłyszeć na żywo najnowsze kompozycje z płyty „Conjunction”.

Bez wątpienia, to będzie wyjątkowy wieczór dla wszystkich miłośników muzyki, którzy chcą przeżyć niezapomniane emocje i doświadczyć niesamowitej energii, którą emanuje zespół Wojtek Pilichowski Band.

Bilety 70 zł przedsprzedaż 80 zł w dniu koncertu

 

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

WOJTEK PILICHOWSKI BAND | SZCZECIN | 28 października 2023, Sobota, Free Blues Club

Biletomat.pl
70 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →