WOJTEK - Live Set / melodic, electronic, piano / 30.07 Chmury | Warszawa

WOJTEK – Live Set / melodic, electronic, piano / 30.07 Chmury | Warszawa

30 lipca 2022, Sobota

Chmury

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

✅ WOJTEK jest pochodzącym z Polski, mieszkającym w Berlinie pianistą i wirtuozem-samoukiem, głęboko zaangażowanym w ruch na rzecz klimatu, a jego nowy album Atmosphere został wyprodukowany i nagrany z zerową emisją dwutlenku węgla. (www.iamwojtek.com)
📌 Wojtek podchodzi do muzyki z intuicyjną refleksją, rzadko spotykaną u młodych artystów. Łączy on komponowanie ze studiami architektonicznymi. Jego zrozumienie dla przestrzeni i dźwięku jest dobrze słyszalne w jego utworach.
🔈 Atmosphere zabierze Cię w dźwiękową podróż, łącząc sample z otaczającego go świata, techno bity z berlińskich piwnic i przestrzenną płynność, która definiuje brzmienie Wojtka. Występował jako headliner na festiwalach, w kosmosie w planetariach i w wyprzedanych salach balowych wiejskich dworów.
📣 Po zdobyciu miana „Headliner of Tomorrow” w ogólnopolskim konkursie talentów, Wojtek z pewnością podbije nie tylko serca, ale i umysły współmieszkańców naszej planety.
Album Atmosphere (2020) przekroczył na Spotify już 1 milion odtworzeń, a 26 Listopada 2021, ukazała się nowa EP „Be Light” z remiksami i reworkami od Sonar Soul, czy ELEFAN.

🎞Bilety:
I PULA – 25 PLN:
II PULA – 35 PLN

📷Linki:
www.youtube.com/watch?v=9tG5wfYJVjE
www.youtube.com/watch?v=RRnY0O49d1w
www.youtube.com/watch?v=fy9S6Upg8DU

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →