WISDOM IN CHAINS | POZNAŃ

WISDOM IN CHAINS | POZNAŃ [ODWOŁANY]

24 lipca 2024, Środa

Klub pod Minogą

Nowowiejskiego 8, Poznań

Start: godz. 20:00

Podziel się:

KONCERT ODWOŁANY

Amerykanie z Wisdom in Chains wystąpią 24 lipca w poznańskim klubie Pod Minogą!

Wisdom in Chains to owoc kolaboracji pomiędzy członkami holenderskiego Daredevil z amerykańskim Krutch. Na początku millenium Marteen (gitarzysta Daredevil) skontaktował się z Mad Joe Blackiem i Richiem Krutchem z pomysłem założenia zespołu łączącego hc z heavy punkowymi i oi!owymi wpływami. We wrześniu 2001 roku muzycy z udziałem Shawna, perkusisty Krutch, zarejestrowali debiutancki materiał, który półtora roku później ukazał się nakładem Gang Style Records.

Po rozpadzie Out To Win Mad Joe oraz Richie zdecydowali wskrzesić projekt, dostając na to zgodę ze strony Marteena. Od tego momentu Wisdom in Chains to zespół złożony w 100% z Amerykanów, a jego brzmienie stopniowo wzbogacane było o elementy metalu, crossover’u czy hard rocka. Obejmującą 7 pełnych albumów dyskografię formacji zamyka wydany w 2018 roku “Nothing In Nature Respects Weakness”.

Kwintet z Pensylwanii już latem tego roku odwiedzi nasz kraj i w poznańskim klubie Pod Minogą zaserwuje publiczności niezwykle energiczną muzyczną mieszankę wypełnioną sing-a-longami, do których w warunkach koncertowych ciężko się nie podłączyć!

WISDOM IN CHAINS

📅24.07.2024
📍Poznań, Pod Minogą

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡WISDOM IN CHAINS (USA) – hardcore punk

🌐 www.facebook.com/WisdomInChainsPAHC
🌐 www.instagram.com/wisdominchains

 

WISDOM IN CHAINS | POZNAŃ [ODWOŁANY] | 24 lipca 2024, Środa, Klub pod Minogą

Biletomat.pl
95 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →