WILLIAM BASINSKI

24 listopada 2023, Piątek

NIEBO

Nowy Świat 21, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Swamp Booking i Winiary Bookings z dumą zapraszają na koncert w ramach jesiennej trasy wyjątkowego kompozytora – Williama Basinskiego, podczas której artysta występował będzie ze swoim spektakularnym show “The Last Symphony”. Legenda ambientu zawita do Polski 24 listopada, kiedy to zagra w warszawskim klubie Niebo.

William Basinski to klasycznie wykształcony muzyk i kompozytor, którego przygoda z muzycznymi eksperymentami trwa już ponad 30 lat. Stosując przestarzałe technologie i zapętlone taśmy analogowe tworzy poruszające i zarazem melancholijne pejzaże dźwiękowe eksplorujące chwilową naturę życia. Artysta międzynarodową sławę zdobył za sprawą swojej 4-płytowej, apokaliptycznej serii “The Disintegration Loops”, która znalazła się w zestawieniu 50 najlepszych wydawnictw 2004 roku portalu Pitchfork. Jego instalacje oraz filmy wyprodukowane we współpracy z filmowcem Jamesem Elainem były prezentowane na międzynarodowych festiwalach i w muzeach, a same koncerty Basinskiego zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem publiczności na całym świecie.

WILLIAM BASINSKI

📅24.11.2023
📍Warszawa, Niebo

drzwi 19:00
start 20:00

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡WILLIAM BASINSKI (USA) – ambient

🌐 www.facebook.com/william.basinski.official
🌐 www.instagram.com/musex1
🌐 www.mmlxii.com

🔊”O, My Daughter, O, My Sorrow”: www.youtube.com/watch?v=oOYYmgXWUkw
🔊”dlp 1.1”: www.youtube.com/watch?v=DXU3_PgX8qQ

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

WILLIAM BASINSKI | 24 listopada 2023, Piątek, NIEBO

Biletomat.pl
109 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →