Wieczór iluzji w Kiju - CUDA NA KIJU – pożegnanie lata 2023!

Wieczór iluzji w Kiju – CUDA NA KIJU – pożegnanie lata 2023!

9 września 2023, Sobota

KIJ - Multitap & Cocktail Bar

Stefana Jaracza 45, Łódź

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Wieczór iluzji w Kiju – CUDA NA KIJU – pożegnanie lata 2023!
W sobotni wieczór sceną zawładną łódzcy Iluzjoniści, każdy z nich prezentujący inny styl, aby wprowadzić Ciebie w świat, w którym zasady fizyki i zdrowego rozsądku przestają obowiązywać!
Wieczór poprowadzi Mentalista Adrian Laugier 🎤
Artyści:
🪄 Iluzjonista M4GIC – Mikołaj Turczak
20 minut…
Czasem to przerwa na reklamy
Czasem zakupy w sklepie
A w tym wypadku to doznanie, które może się równać piłkarskim emocjom, shotem z ziomkiem w ulubionym barze, albo spotkaniem z partnerem z happy endem . Jak to mówią dla każdego coś dobrego a na pewno tego dobrego dla was nie zabraknie w pokazie iluzji wykonanym przez Mikołaja Turczaka.
🪄 Mentalista Adrian Laugier
W swoim interaktywnym show zaprezentuje komediową mieszankę czytania w myślach, hipnozy i niesamowitych zbiegów okoliczności. Bez obaw, priorytetem jest dobra zabawa! Wykonawca do swoich eksperymentów, na scenę będzie zapraszał kilka losowo wybranych osób, bez podstawionych postaci. Może to będziesz Ty?
🪄 Iluzjonista Wiktor Młocek
Wiktor już od 10 roku życia oddaje się sztuce iluzji, szukając inspiracji w otaczającym go świecie. Jego występy to nie tylko „niesamowite sztuczki”, ale przede wszystkim niezwykła prezencja, kontakt z publicznością i umiejętność poruszenia emocji. Wiktor na co dzień występuje na imprezach firmowych i eventach. Ma za sobą również występy w telewizji i dla znanych osobowości. Jednak teraz ma okazję zaprosić Was do swojego magicznego świata. Przyjdźcie i uwierzcie, że wszystko jest możliwe – Wiktor zabierze Was w podróż, gdzie rzeczywistość miesza się z iluzją, a wszystko inne traci znaczenie.
Wstęp wolny
Pod koniec wydarzenia na scenie wystawiamy kapelusz, który możesz wypełnić po brzegi swoim uznaniem w formie finansowej. Dzięki tym funduszom będziemy mogli rozwijać Naszą pasję i przygotowywać dla Ciebie jeszcze więcej dobrej magii. Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy!
Między występami będą przewidziane krótkie przerwy.
Plan wieczoru:
➔ Start: 18:00 i przez 2 godziny wspaniała dawka magicznych wrażeń!
Do zobaczenia! 👋

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →