WIĘCEJ NIŻ GROOVE | Groove Diggaz

3 marca 2023, Piątek

barStudio

Plac Defilad 1, 00-901, Warszawa

Start: godz. 22:00

Podziel się:

wraz z przedwiośniem, oczekując więcej słońca, więcej dłuższych dni, oddalając się coraz bardziej od zimy,
zapraszamy w pierwszy piątek marca na coś zdecydowanie więcej:

WIĘCEJ NIŻ GROOVE
Groove Diggaz (Gris & Damian Cali)
GROOVE DIGGAZ to dwóch DJ’s, których połączyła euforyczna lawina muzycznych mianowników, a słabość do nietuzinkowych dźwięków i ich ciągłego poszukiwania naturalnie sprowokowały nazwę tego kolektywu ⚒
Od Hip-Hopu, R’n’B i Soulu, poprzez brzmienie Nu-Funk, Boogie i Disco (w wersjach studyjnych, jak i w unikatowych reedycjach czy remixach), aż po wyszukane Elektroniczne przeloty.
👉 instagram.com/groove_diggaz
🙌 facebook.com/groovediggaz1
DJ GRIS: muzyki koneser, kolekcjoner winyli, fan scratch’u i tłustych, wyszukanych dźwięków, udzielający się za gramofonami już od 2005 roku. Fascynat muzyki Soul, R’n’B, Hip Hop, Nu-Funk, szeroko pojętej elektroniki oraz wielu innych styli, które po dziś dzień nietuzinkowo przeplata w swoich setach. Oscylując między różnymi klimatami muzycznymi, doskonale odnajduje się zarówno w spokojniejszym lounge vajbie, jak i totalnej imprezowej bombie. Lubuje się w zaskakiwaniu nieoczywistymi połączeniami gatunkowymi i unikatowymi remixami waszych ulubionych kawałków, tak więc… spodziewajcie się niespodziewanego!
DJ DAMIAN CALI: miłośnik płyt gramofonowych, turntablist’a młodego, lecz bardzo świadomego DJ-skiego pokolenia, vice-mistrz Polski IDA 2022 r. Wyróżnia go wszechstronna wiedza muzyczna i równie imponująca kolekcja płyt winylowych, z których często korzysta w swoich setach prezentując ponadprzeciętne umiejętności. Sięga do najpiękniejszych muzycznych korzeni (także tych rodzimych) łącząc Soul, R’n’B, Rap, Funk, Disco i House z nowoczesnym brzmieniem, w którym jednak ciągle słychać echa klasyków.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →