Weedpecker // Toruń, NRD

Weedpecker // Toruń, NRD

10 marca 2022, Czwartek

NRD

Browarna 6, Toruń

Start: godz. 19:00

Podziel się:

ZMIANA DATY – z 30.09.2021, PRZENIESIONY na 31.12.2021

ZMIANA DATY – z 31.12.2021, PRZENIESIONY na 10.03.2022

UWAGA! Z powodu epidemii koncert przełożony. Ustawiona na wydarzeniu data jest robocza. Zostańcie tu z nami, poinformujemy Was jak tylko sytuacja się ustabilizuje i znajdziemy nowy termin! Dużo zdrówka i do rychłego zobaczenia! 😘
________________________
Piranha Music PREZENTUJE:
Po raz pierwszy w swojej prawie 10 letniej działalności warszawski Weedpecker wystąpi w Toruniu! Zespół zagra w NRD Klub 24 maja, gdzie promować będzie swój ostatni album „III”.
SZCZEGÓŁY:
Data: TBA!
Miejsce: Klub NRD – ul. Browarna 6, Toruń
Bilety: info wkrótce!
▶ WEEDPECKER (psychedelic, stoner rock, grunge / Warszawa)
www.facebook.com/Weedpecker-349871488424872/
weedpecker.bandcamp.com/
Weedpecker powstał w Warszawie ok. 2012 roku, kiedy bracia Dobrzy postanowilii połączyć swoje senne, psychodeliczne melodie ze stonerowym ciężarem. Na koncie mają trzy albumy: debiutancki „Weedpecker” oraz jego następca „II” to prawdziwe świątynie zielonego riffu, lecz dopiero kolejna płyta, konsekwentnie nazwana „III”, wywindowała ten zespół do ekstraklasy gatunku. W najnowszym wcieleniu Zielony Dzięcioł mocniej niż kiedykolwiek puka do bram psychodelii lat 60. i 70., nie zapominając jednak o pustynnych korzeniach stonera. Wszystko to wzbogacone jest dodatkowo pięknymi melodiami i harmoniami wokalnymi, które tworzą niemalże magiczny klimat ich muzyki. Po krótkiej przerwie i roszadach personalnych zespół wrócił do aktywności koncertowej. Pierwszy koncert w nowym składzie zagrali na kultowym już Red Smoke Festival, a w maju po raz pierwszy spowiją zielonym dymem Toruń.
+ support TBA
Zaprasza Piranha Music.
www.facebook.com/piranhamusicpl/
www.instagram.com/piranha.music/


Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →