warsztaty kolażowo-emocjonalne z kolazowka2049

warsztaty kolażowo-emocjonalne z kolazowka2049

31 lipca 2022, Niedziela

Konkret

Więckowskiego 36, Łódź

Start: godz. 16:00

Podziel się:

🌺Łódź jest kobietą i Łódź kolażem stoi.
W naszym mieście nie brakuje utalentowanych artystek zajmujących się tworzeniem kolaży. Wiem też, że wiele z Was tworzy potajemnie i dla siebie. Bo wycinanie to uspokojenie, wyrażenie emocji, tworzenie czegoś kompletnie własnego.
Wybuch pandemii spowodował, że wiele więzi rozłączyło się, a część inicjatyw artystycznych przestała istnieć. W mojej ocenie brakuje przestrzeni by spotykać nowe osoby. Po wielu rozmowach z koleżankami i instagramowymi obserwatorkami postanowiłam stworzyć inicjatywę, w której będziemy spotykać się i tworzyć. Nie są to warsztaty stricte rzemieślnicze, przede wszystkim zależy mi, żeby kolaże były wypadkową naszych rozmów i ubraniem w słowa myśli, które na co dzień pozostają w ukryciu.
Każde ze spotkań posiada swój temat przewodni. Tematem drugiego spotkania będą UZALEŻNIENIA. Czy każdy z nas jest od czegoś uzależniony? Dlaczego jedni ludzie się uzależniają, a inni nie? Czy z każdym uzależnieniem trzeba walczyć? Nie będę w żaden sposób ingerować w Wasze prace, wręcz mam nadzieję uczyć się od Was 🙂 Nie są potrzebne żadne doświadczenie ani umiejętności, nie jest to konkurs artystyczny, a miłe i uwalniające spotkanie w niedzielne popołudnie. Wybrałam godzinę 16, bo do tej pory można już się wyleżeć nad wodą lub w domu i nabrać chęci na działanie 🙂
Cena udziału w warsztacie to 20zł. Każda z uczestniczek dostanie ode mnie kolaż tematyczny, na pamiątkę i ku inspiracji 🙂 Mam przygotowane dla Was mnóstwo gazet i wycinków, ale jeżeli macie jakieś swoje zasoby, to koniecznie przynieście!

Bardzo proszę o zabranie własnych nożyczek oraz zapisy (max do soboty) na maila nadiadziurdzia@outlook.com.

jeszcze kilka słów o mnie:
🌺Nadia Dziurdzia/kolazowka2049 – urodzona w Łodzi kolażystka, studentka Szkoły Filmowej w Łodzi na kierunku scenariopisarstwo i była studentka psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Autorka wystawy „Szczęśliwego Nowego Głodu” w łódzkim Foto Cafe 102 oraz zbliżającej się „Myśli i nerwy mieć w proszku” w Kipiszu. Publikowała w internetowej gazecie „Nowy Folder” oraz jest autorką kolaży promujących zeszłoroczny festiwal Młodzi i Film. Na scenie kolażowej od roku 2018 r., tworzy przede wszystkim w technice analogowej.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →