Walentynki z Cleo na wodzie | Termy Warmińskie [ODWOŁANE]

12 lutego 2022, Sobota

Termy Warmińskie

Kąpielowa 1, Lidzbark Warmiński

Start: godz. 22:00

Podziel się:

WYDARZENIE ODWOŁANE


Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

 

***

W dzień nie szukaj gwiazd ☪️ one nocą są…
Tobą, mną, kiedy wszyscy śpią…

W walentynki 💕 bawimy się w w rytm słów tej własnie piosenki.

Walentynki na wodzie, czyli najlepsza IMPREZA NA BASENACH 💦 TERM WARMIŃSKICH. Gwiazdą tej imprezy będzie CLEO 🎶🎤 – dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem, pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej. Kształtowała swój wokal w kierunku muzyki: Soul, Gospel, R’n’B, Funk i Hip Hop, fascynując się wielkimi divami światowej sceny – Aretha Franklin, Whitney Houston, Patti LaBelle, Chaka Khan, Laryn Hill.

Odkryta przez Donatana wydała w 2013 roku singiel „MY SŁOWIANIE” który stał się jednym z największych hitów radiowych, został wyświetlony na kanale YouTube łącznie w różnych wersjach PONAD 100 milionów razy i stał się Cyfrową piosenką roku 2014. Cleo jest najpopularniejszą Polską wokalistką w sieci, jej profile społecznościowe zgromadziły ponad 1 500 000 ( półtora miliona ) fanów a jej teledyski na YouTube wyświetlono około 300 milionów razy. W 2016 roku Cleo wydała swój drugi album BASTET który już przed trafieniem do sklepów na etapie przedsprzedaży uzyskał wyróżnienie złotej płyty, a po kilku miesiącach podwójnej platyny. Pierwszy singiel z płyty, „Zabiorę Nas” uzyskał najwyższy status diamentowego singla oraz Cyfrowej Piosenki roku 2016.

W 2018 roku Cleo rozpoczęła prace nad swoim trzecim albumem, pierwszym singlem z płyty został przebój „Łowcy Gwiazd” który 4 miesiące po premierze osiągnął 40 milionów wyświetleń.

Koncert Cleo to oczywiście nie wszystko co dla Was przygotowaliśmy, bo w programie także impreza z DJem 💃🕺 do późnych godzin nocnych, zabawy i konkursy z nagrodami 🎁, zdjęcia w walentynkowej strefie 📷💓 oraz laser show🎆 – efektowny pokaz laserów, który będziecie oglądać na niebie prosto z zewnętrznej strefy wodnej

 

Zgodnie z regulaminem wydarzenia, osoba małoletnia do lat 13 może uczestniczyć w wydarzeniu wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej. Natomiast osoba powyżej 13 lat, a poniżej 18 lat, musi posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego na udział w wydarzeniu (do pobrania Tutaj). Każdy uczestnik bez względu na wiek zobowiązany jest do posiadania ważnego biletu wstępu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Walentynki z Cleo na wodzie | Termy Warmińskie [ODWOŁANE] | 12 lutego 2022, Sobota, Termy Warmińskie

Biletomat.pl
119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →