Walentynki I Stand-up I Toczek / Trávniček / Baraniecki / Legońkoff I 14.02 I KIJ I Łódź I Termin 1

Walentynki I Stand-up I Toczek / Trávniček / Baraniecki / Legońkoff I 14.02 I KIJ I Łódź I Termin 1

14 lutego 2024, Środa

KIJ - Multitap & Cocktail Bar

Stefana Jaracza 45, Łódź

Start: godz. 17:30

Podziel się:

Walentynkowy Stand-up to najlepsze wydarzenie na które możesz przyjść sam albo zabrać swoją drugą połówkę ♥️
Na scenie:
Bartek Toczek – były filozof, podstarzały małolat. Tyje w doświadczenia. Supportuje Sebastiana Rejenta, ale można spotkać go też przed występami Katarzyny Piaseckiej czy Antoniego Syrka Dąbrowskiego. Sprawdź materiał „Każdemu odpiszę” na YouTube.
Szymon Baraniecki – w dzień pracownik globalnej korporacji, w nocy niczym batman pracuje, by na twarzach rodaków pojawiał się uśmiech. Jego życie jak sam mawia to tragikomedia, a swoimi doświadczeniami dzieli się z widzami. W pracy śmiertelnie poważny, na scenie śmiertelnie zabawny. Musicie zobaczyć na żywo, żeby to zrozumieć.
Roman Trávniček – jedyny Czech w składzie, ale z Sosnowca, no to sami wiecie co to znaczy. Tak, dokładnie, ma w ogrodzie wielkiego plastikowego dinozaura. Posiadacz czapek i pełnego uzębienia. Roman to jedyny w swoim rodzaju Czech, który zgubił się w Polsce, ale odnalazł na scenie stand-upu. Świr, romantyk i mądrala, którego celem jest być bardziej znanym od Krecika.
Jarek Legońkoff, czyli stand-uper z Warszawy, którego styl to jak najwięcej puent i jak najmniej kompromisów. Wielokrotny zwycięzca konkursów stand-upowych w całej Polsce.
Ludzie głosują na niego, bo dzięki charyzmie bardzo szybko zaskarbia sobie sympatię publiczności, jednak on uważa, że to przez imię.

🕖 Start imprezy o 17:30, ale na salę wpuszczamy już od 17:00

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →