Wakacje w mieście dla najmłodszych

Wakacje w mieście dla najmłodszych

7 sierpnia 2022, Niedziela

Miami Wars

Cypel Czerniakowski, Wjazd od: Bulwar Zaruskiego, Solec 8, Warszawa

Start: godz. 11:00

Podziel się:

Wakacje w mieście mogą być fantastyczne! 🌈
Chcemy, aby wszyscy goście bawili się u nas dobrze, dlatego we współpracy z Akademią Harmoniką i Domoteką przygotowaliśmy weekendowe animacje dla najmłodszych ⛱
W każdą wakacyjną niedzielę (w godzinach 11-13) na nadwiślańskiej łące zaplanowaliśmy następujące atrakcje:
💫
26.06 Kosmos
Gotowi na szkolenie prawdziwego astronauty? Czeka nas kosmiczna wyprawa w nieznane, zbudujemy wielką rakietę kosmiczną i odwiedzimy kolorowe planety, kto wie może nawet spotkamy ufoludki…
🌴
3.07 Dżungla
Tym razem wraz z naszym przewodnikiem przedzierając się przez liany i pnącza wyruszymy tropem dzikich zwierząt. Poznamy zwyczaje mieszkańców dżungli
Jak myślcie jakie zwierzęta spotkamy?
⚓️
10.07 Piraci
Ahoj Piraci! Wyruszymy w rejs po morzach i oceanach. Będziemy zmagać się ze sztormem i łowić grube ryby. Nakarmimy delfiny i może nawet uda nam się oswoić rekiny..
🏕
17.07. Indianie
Odwiedzimy Indiańską wioskę i poznamy zwyczaje tutejszych mieszkańców. Stworzymy kolorowe pióropusze i magiczne amulety. Przybierzemy indiańskie barwy i wspólnie z naszym wodzem nauczymy się szalonego tańca.
🏎
24.07 Samochodowe szaleństwo
Czeka nas szybka jazda! Razem pokonamy najtrudniejsze tory wyścigowe i nauczymy się jak być kierowcą doskonałym. Kto dotrze do mety? Przekonajmy się!
🕵🏼‍♂️
31.07 Detektywi na tropie
Zaginął bardzo cenny kufer! Aby go odszukać potrzebujemy wytrawnych i czujnych detektywów. Zgłaszacie się na ochotników?
Będziemy na tropie najprawdziwszego skarbu, przed nami poszukiwanie mapy i wiele zagadek. Razem pokonamy niejedną przeszkodę tylko musimy uważnie przyglądać się śladom i wskazówkom.
⚔️👑
7.08 Rycerze i księżniczki
Zapraszamy na nasz zamek gdzie zamienimy się w prawdziwe księżniczki i dzielnych rycerzy. Wspólnie stworzymy piękne korony i magiczne miecze. Księżniczki wezmą udział w królewskim balu, a odważni rycerze stoczą walkę z ziejącym ogniem smokiem.
🎪
14.08. Cyrk
Zapraszamy na arenę! Nauczymy się wspaniałych cyrkowych sztuczek. Będziemy ćwiczyć równowagę i zwinność. Pomożemy w tresurze dzikich zwierząt i stworzymy oryginalne maski klaunów.

21.08 Szkoła Magii
Hokus Pokus! Zapraszamy do naszej szkoły magii. Nasza dobra wróżka wprowadzi Was w fascynujący świat magii. Poznamy zaklęcia, które będziemy ćwiczyć przy pomocy własnoręcznie wykonanych różdżek. Wypróbujemy tajemne receptury na czarodziejskie eliksiry.
🌌
28.08. Gwiezdne wojny
Iście kosmiczna przygoda dla fanów Star Wars. Pod okiem mistrza Obi – Wana weźmiemy udział w treningu na prawdziwych rycerzy Jedi. Nauczymy się kontroli nad naszym ciałem i mocą, która posiądziemy. Stoczymy walkę z ciemną stroną mocy!

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →