W góry czy w chmury? | Warsztaty online

28 maja 2020, Czwartek

Online

, Online

Start: godz. 11:00

Podziel się:

Bezpłatne warsztaty online dla rodzin z dziećmi 4-6 lat

W górach, w chmurach, w lesie i nad rzeką! Przy odrobinie wyobraźni i inspiracji możemy być, gdzie tylko chcemy. Zapraszamy do zabawy z krajobrazami z Królewskiej Galerii Obrazów.

Zobaczymy pejzaże, które otworzą nam drogę do najdalszych zakątków świata. Dopłyniemy do Amazonii, zdobędziemy Mount Everest, a nawet polecimy z wizytą na planetę Wenus. Każda z naszych niepowtarzalnych wycieczek zostanie utrwalona w postaci unikatowego malarskiego dzieła, które za pomocą internetu połączymy w jeden obraz. W naszych wyprawach towarzyszyć nam będą łazienkowskie zwierzęta: wiewiórka Basia, jeż Henryk, sowa Balbina i kaczor Feliks. Czeka nas niezapomniana malarska przygoda!

Warsztaty potrwają ok. 40 min. Potwierdzenie zapisów wraz z instrukcjami, jak się z nami połączyć i co należy przygotować do zajęć, otrzymają Państwo po wysłaniu swojego zgłoszenia. Proszę podać w mailu grupę (czwartkową lub niedzielną) oraz wybrane terminy. Liczba osób jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

🔹PROGRAM WARSZTATÓW🔹

🔹Grupa czwartkowa, godz. 11.00

🔸W rzece – 7 maja
🔸W chmury – 14 maja
🔸W lesie – 21 maja
🔸W góry – 28 maja

🔹Grupa niedzielna, godz. 11.00

🔸W rzece – 10 maja
🔸W chmury – 17 maja
🔸W lesie – 24 maja
🔸W góry – 31 maja

Warsztaty poprowadzi Anna Zajda – Absolwentka Edukacji Artystycznej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz studiów podyplomowych („Książka i literatura dla dzieci i młodzieży”) na Uniwersytecie Warszawskim. Animatorka, autorka stref edukacji dla dzieci i koordynatorka warsztatów rodzinnych w Muzeum Łazienki Królewskie. Miłośniczka książek obrazowych i opowiadania bajek.

🔹Terminy: wybrane czwartki i niedziele, maj 2020 r., godz. 11.00
🔹Wymagania techniczne: komputer z dostępem do internetu, z kamerą internetową i mikrofonem
🔹Zapisy: edukacja@lazienki-krolewskie.pl

🔹REGULAMIN WARSZTATÓW ONLINE bit.ly/REGULAMIN_GORY


Zobacz także