VITO BAMBINO Koncert na NTT

VITO BAMBINO Koncert na NTT

1 lipca 2023, Sobota

Nocny Targ Towarzyski

Kolejowa 23, Poznań

Start: godz. 20:00

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

VITO BAMBINO NA NTT 🔥

Różnorodność i multikulturowość – te słowa najlepiej określają Vito Bambino, czyli wokalistę, autora tekstów, kompozytora, aktora i lidera zespołu Bitamina. W 2020 roku wydał pierwszy solowy album Poczekalnia, skąd pochodzi m.in. utwór “Bunkrów Nie Ma”. Znany jest także z singli takich jak “Nudy” czy “Poszło”. Każdej premierze towarzyszą oryginalne teledyski, których pomysłodawcą i nierzadko twórcą jest sam artysta. W 2021 roku wspólnie z Darią Zawiałow i Dawidem Podsiadłą śpiewał hit lata “I Ciebie też, bardzo”. Ostatnio zaprezentował trzy single promujące nowy krążek: “Etna”, “Podpalmy to” oraz “Mustang” – każdym z nich podbijając serca fanów.

WEJŚCIE: 19:00
START KONCERTU: 20:00

WSTĘP: +18
+13 – z opiekunem
+16 – ze zgodą opiekuna

(link do zgody: bit.ly/3KmeOW5)

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

VITO BAMBINO Koncert na NTT | 1 lipca 2023, Sobota, Nocny Targ Towarzyski

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →