VITO BAMBINO – koncert

17 sierpnia 2023, Czwartek

Amfiteatr w Morzyczynie

Szczecińska 10a, Morzyczyn

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 VITO BAMBINO – jedyny letni koncert w województwie zachodniopomorskim w 2023 roku!

Serdecznie zapraszamy nad malownicze Jezioro Miedwie do jeszcze bardziej malowniczego Amfiteatru w Morzyczynie na jedyny letni koncert VITO BAMBINO w województwie zachodniopomorskim w 2023r.!!!
Usłyszymy wszystkie największe hity Mateusza oraz utwory, które na co dzień Vito wykonuje np. z Sanah, Kaśką Sochacką, Natalią Schroeder czy Mrozem.
Będą niespodzianki, będą goście, będą supporty, będzie genialne flow oraz wszystko co potrzebne na dobrym letnim koncercie 🙂

Czy w Morzyczynie usłyszymy premierowo utwory z najnowszej płyty studyjnej VITO BAMBINO pt. „Pracownia”? Sprawdźcie koniecznie!

🎵 Zespół w składzie:
– Mateusz Dopieralski / wokal
– Amar Ziembiński / perkusja
– Brian Massaka / gitara
– Maciej Matysiak / gitara basowa
– Tomek Sołtys / klawisze
– Nikodem Bąkowski / perkusjonalia

🕘 Otwarcie bram: 20:00
📌 Amfiteatr w Morzyczynie, ul. Szczecińska 10a

📛 UWAGA 📛 
– do 10 roku życia, osoby małoletnie wchodzą na koncert bezpłatnie (obowiązkowo pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych posiadających ważny bilet oraz legitymacją szkolną (o ile dotyczy) potwierdzającą wiek dziecka)
– od 11 lat do 13 lat – wejście z opiekunem i legitymacją szkolną (zarówno dziecko jak i opiekun muszą posiadać ważny bilet)
– powyżej 13 roku życia do 16 roku życia – samodzielnie z ważnym biletem i legitymacją szkolną

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

VITO BAMBINO – koncert | 17 sierpnia 2023, Czwartek, Amfiteatr w Morzyczynie

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →