Vintage Market w Recepcji

Vintage Market w Recepcji

7 stycznia 2023, Sobota

Recepcja

Ruska 46a, Wrocław

Start: godz. 12:00

Podziel się:

[en below] Zapraszamy wszystkich miłośników mody na Vintage Market w Recepcji! Najlepsi kolekcjonerzy unikatowych ubrań i dodatków zadbają o twoją garderobę w nowym 2023 roku. Spodziewaj się noworocznej wyprzedaży oraz zupełnie nowych vintage perełek wybranych specjalnie na tę okazję 👗💍👝
Spotkajmy się pod neonami na najbardziej wyjątkowych targach we Wrocławiu ✨
To, jak wyglądamy, jest manifestem naszych przekonań i wartości. Wybieranie ubrań i dodatków vintage to sprzeciw wobec szalonej nadprodukcji i masowości. Moda vintage to także hołd dla wzornictwa sprzed lat. Któż nie zachwycił się kiedyś unikatowym printem koszuli z lat 80. lub precyzyjnie skrojoną marynarką z najlepszej wełny? Vintage market to propozycja dla poszukiwaczy skarbów, marzycieli i kontestatorów konsumpcjonistycznego świata oraz miłośników piękna.
Zapraszamy prywatnych kolekcjonerów oraz sklepy z odzieżą, dodatkami i akcesoriami vintage chcących wystawić swoje zbiory na sprzedaż do zgłaszania się na adres: vintageloversteam@gmail.com.
__________________________________________________________________________________
Hello vintage and fashion lovers!
Join us on Saturday 7th January at Recepcja Vintage Market.
You can find here a lot of 90s, 80s, 70s and much older vintage clothes, vinyl records, beautiful and unique jewellery, silky ties, scarfs, leather bags and many more real treasures.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →