Unfold Festival

Unfold Festival

20 maja 2023, Sobota

Willa

Żeromskiego 117, Łódź

Start: godz. 22:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

֍ Unfold ֍

Festiwal rozkwitu, podczas którego doświadczanie, jedność i muzyka łączą się w naturze, dając nam to, co potrzebne do szczęścia 🌸
Jak się okazuje bardzo niewiele nam potrzeba by żyć i być po prostu szczęśliwym, czego najlepszym przykładem jest taniec, który daje poczucie wolności oraz przynależności do czegoś większego, czego nie da opisać się słowami.
Unfold to święto muzyki elektronicznej, w trakcie którego będziecie mogli dać się ponieść dźwiękom na trzech scenach, a wyjątkowi polscy artyści zadbają o to, żebyście mogli tak jak kwiaty o tej porze roku rozwinąć swoje liście🌿

 

✸Line-up✸ (A-Z)

✸Addy-Z

✸Bexa

✸Chris Korczak

✸Deaf Can Dance

✸Efekt (VHT b2b JohnnyJ)

✸Kat:ya

✸Lulu Malina

✸PNST

✸Professor Saibertin

✸Rebus

✸Seszel

✸Truant

✸Zenitram

✸Zuzka

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Unfold Festival | 20 maja 2023, Sobota, Willa

Biletomat.pl
39 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →