Tropical Soldiers in Paradise | SPATiF | Warszawa

Tropical Soldiers in Paradise | SPATiF | Warszawa

7 kwietnia 2023, Piątek

Klub SPATiF

Aleje Ujazdowskie 45, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Już 7 kwietnia Makes it happen i klub SPATiF zapraszają na warszawki koncert Tropical Soldiers in Paradise!
Tropical Soldiers in Paradise to siedmioosobowy zespół tworzący muzykę inspirowaną hip-hopem, jazzem, afrobeatem, oraz latynoamerykańską rytmiką. Szerokie instrumentarium w skład którego wchodzą zarówno instrumenty tradycyjne jak i współczesna elektronika tworzy unikalny styl grupy. Połączenie kojących melodii z wybuchowymi improwizacjami stanowi o niespotykanym charakterze zespołu który mimo swojej przystępności zachowuje nieprzewidywalną żywiołowość.
W skład zespołu wchodzą:
▪️ Marcin Sojka – MPC, perkusja, ksylofon
▪️ Maciek Łepkowski – gitara elektryczna
▪️ Tymek Bryndal – gitara basowa
▪️ Emilia Gołos – klawisze, syntezatory
▪️ Filip Krzysztoporski – perkusjonalia
▪️ Grzegorz Pałka – puzon
▪️ Kuba Łupiński – trąbka
Ostatni album zespołu nosi tytuł Atversailles na którym zespół muzycznie kontynuuje swoją egzotyczną podróż w odległe tropiki, na pograniczu jazzu, lounge i hip-hopowych bitów.
Po długiej i wyczerpującej podróży oddział TSiP natrafił na porzuconą w gęstym lesie budowlę. Z zewnątrz przypominała opuszczony pałac, przejęty przez dziką roślinność. Bramy wejściowej pilnował czarny baran, który wprowadził ich do wnętrza. Pierwsze pomieszczenie było dawną salą balową. W kątach leżały porozrzucane talerze, dzbany i puchary. Ze środka posadzki wyrastało drzewo o dziwacznych owocach. W sali obok znajdowały się potrzaskane fortepiany i inne instrumenty. Dalej sypialnie porośnięte mchem zwisającym z baldachimów, kap i tapet. Na dziedzińcu w gęstej trawie walały się fragmenty figur, kamiennych głów i ramion. W zdziczałym ogrodzie na dnie wyschniętych fontann piętrzyły się monety a dalej łaźnie i baseny porośnięte lotosem. Całość zamykała sala wyłożona dywanami, na których fikuśne mebelki piętrzyły się w wielopiętrowe stosy. Zza szczytów tych konstrukcji można dojrzeć panoramę całej okolicy.

👉 www.youtube.com/watch?v=m8eq_6GibRA
Linki:
👉 www.instagram.com/tropical_soldiers_in_paradise/
👉 www.facebook.com/tsipmusic
👉 open.spotify.com/artist/1CZ51T4mCWAc4I8jBpviXk

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →