Tribute To Alicia Keys by Magdalena Howorska // Live Music

Tribute To Alicia Keys by Magdalena Howorska // Live Music

20 maja 2023, Sobota

Worek Kości

Bagatela 10, Warszawa

Start: godz. 21:00

Podziel się:

„Tribute to Alicia Keys” poświęcony jednej z najwybitniejszych współczesnych wokalistek i kompozytorek.
Usłyszycie piosenki autorstwa Keys – na scenie dźwięki pianina i wokal w mistrzowskim wykonaniu.
#wpadajciedoworka z przyjaciółmi, ukochaną, ukochanym albo partnerami w biznesie. Ten wieczór jest Wasz: nie wstawajcie od stolika, nasi kelnerzy podadzą wszystko, czego sobie zażyczycie z baru, nasi barmani przygotują najlepsze koktajle, klasyki i autorskie smaki. Wszystko w klimatycznym niepowtarzalnym i kameralnym wnętrzu Worka Kości.
Wystąpi przed Wami:
Magdalena Howorska – aktorka śpiewająca, pianistka, kompozytorka, autorka tekstów łączy w swojej twórczości dźwięk, słowo, energię, wibrację z wyczuciem chwili, czasu i emocji.
Ukończyła Studium Jazzu im. H. Majewskiego w Warszawie w klasie wokalistyki jazzowej. Współpracowała z wybitnymi aktorami, m.in. z Krzysztofem Majchrzakiem, Wiesławem Komasą, Zbigniewem Zamachowskim, Ewą Konstancją Bułhak.
Wstępowała w formach spektaklowych i musicalowych a także w filmach. Laureatka licznych nagród indywidualnych i wyróżnień na konkursach jazzowych i festiwalach wokalnych, m.in.: Grand Prix-Złota Tarka w Iławie, Pierwsza Nagroda na Międzynarodowych Spotkaniach Wokalistów Jazzowych w Zamościu, Grand Prix na konkursie jazzowym Hot Jazz Spring w Częstochowie.
Występowała z wybitnymi muzykami, takimi jak: Wojciech Karolak, Urszula Dudziak, Grażyna Auguścik, Andrzej Jagodziński, Michał Urbaniak i in. Koncertowała z zespołem Old Timers, który to skomponował i nagrał muzykę do filmu Va Banque, projektem Queen Symfonicznie, Poznańską Piętnastką, Orkiestrą Wojciecha Zielińskiego i in.
Jako muzyk sesyjny nagrywała m.in. z Michałem Urbaniakiem, Big Collecitve Band, Orkiestrą Wojciecha Zielińskiego (projekt Doda z Orkiestrą), Anną Serafińską, Moniką Urlik.
********************
Cocktail Bar Worek Kości ● Lokal dla Gości Pełnoletnich
ul. Bagatela 10 ● Warszawa
👉 Lokal otwarty od godz. 17:00
🔊 Start wydarzenia godz. 21:00
☝W lokalu obowiązują wyłącznie miejsca siedzące. Dla pewności, że znajdziemy dla Was stolik, prosimy o wcześniejszą rezerwację.
Rezerwacje przyjmujemy przez DM (wiadomość prywatna przez FB i IG, mamy połączoną skrzynkę odbiorczą dla obu platform) do Worka Kości do godziny 18:00 w dniu wydarzenia.
Rezerwacja jest ważna tylko, gdy ją potwierdzimy.
☝Przypominamy, iż do lokalu wpuszczamy tylko osoby, które ukończyły 18 lat.
Liczba miejsc ograniczona.
W piątki i soboty nie przyjmujemy rezerwacji grup większych niż 8 osób. Nie akceptujemy wnoszenia do naszego lokalu i spożywania własnego jedzenia i własnych napojów.
**********************
Bardzo prosimy o nienagrywanie całości eventu (audio i video) z uwagi na ochronę praw autorskich Twórców.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →