Tribalanga Festival 2022

4 sierpnia 2022, Czwartek

Tribalanga Festival

, Goniądz

Start: godz. 17:00

Podziel się:


Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.


***

Szczęśliwi ludzie znad Biebrzy. Tak o nich mówią. Biebrza nosi w sobie coś, czego nie da się namalować, opisać, ująć obiektywem. Dotyka ona ludzkiej głębi, naszej pierwotności. Nigdzie tak, jak nad Biebrzą nie możemy „pomacać” swojego wnętrza, odnowić się. Gdy tracimy w życiu równowagę, gdy nam się kończą drogi, wtedy warto przybyć nad biebrzańskie bezdroża. Przejść się po dzikich trzcinowiskach, kwiatowych łąkach, pachnących sosną lasach, wykąpać się w rzece. Oczyścić się. Odnaleźć siebie.

TRIBALANGA FESTIVAL 2022

Biebrza nazywana jest „żywą rzeką”, gdyż co roku zmienia swoje koryto, tworząc nowe meandry i zakola. Tribalanga jak Biebrza, to żywy organizm. Co roku zmienia swój kształt.
Co roku wita nowych gości, pokazuje im swoje piękno, zaprasza do tańca, zachęca do celebrowania. Tribalanga daje nam przestrzeń, w której możemy być wolni i szczęśliwi.
Kusi nas do poznania siebie. Namawia do kontaktu z innymi. Tribalanga o Was zadba, otuli swoim ciepłem, ukoi zapachem.

🌿 POCZUJ TO 🌿

– Mistyczna nadbiebrzańska przyroda
– Szeroki wachlarz muzyczny, projekty elektroniczne oraz koncerty instrumentalne oparte na fundamencie etno, od relaksacji i chilloutu do dzikiego danceflooru
– Jam Session
– Spektakle
– Pokazy ogni, live performance
– Warsztaty
– Prelekcje
– Galerie sztuki
– Strefy relaksu i masażu
– Kuchnia dostosowana do wielu gustów
– Szeroki wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych, piwa i mikstury regionalne, zioła, kawa i yerba w bardzo wielu wariantach
– Niespotykane suweniry do nabycia
– Infrastruktura i dekoracje wykonane ręcznie, inspirowane dziedzictwem Podlasia
– Strefa dla dzieci
– Ogniska
– Pole namiotowe wyposażone w prysznice, oraz punkt z energią elektryczną
…i inne o których wkrótce!

Do zobaczenia latem!

REGULAMIN 2022

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Tribalanga Festival 2022 | 4 sierpnia 2022, Czwartek, Tribalanga Festival

Biletomat.pl
180 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →