TRAP MUSEUM

18 marca 2023, Sobota

Walcownia Cynku (Muzeum Hutnictwa Cynku)

11 Listopada 50, Katowice

Start: godz. 17:00

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

WHITE WIDOW | GUGU GANG | KABE x MISZEL | VKIE | ASSTER | MŁODY KLAKSON

Do industrialnych wnętrz muzeum Walcowania zaprosiliśmy najświeższych artystów nowego pokolenia, którzy już zrobili znaczące ruchy w muzycznym świecie i bezkompromisowo wdzierają się do mainstreamu.

🔉 MŁODY KLASKON (warm up)
🔉 VKIE
🔉 ASSTER
(premierowo MOWA WĘŻY)
🔉 GUGU GANG
(premierowo Pako – DOM STRACHÓW)
🔉 WHITE WIDOW
(premierowo PARĘ GŁÓW DALEJ)
🔉 KABE X MISZEL
(premierowo ZŁOTE PRZEBOJE)

📆 Gdzie: Muzeum Walcownia ul. 11 Listopada 50 / Katowice
Start: 17:00

❌ Przypominamy, że kupując bilety poza oficjalnymi kanałami sprzedaży, np. od osób trzecich możecie zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwiają wejścia na wydarzenie.

🔞 Osoby poniżej 16 roku życia w dniu koncertu mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, ale które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w wydarzeniu. WZÓR ZGODY: tiny.pl/wtxqb

❗ Na terenie będzie dostępna szatnia (płatna 5 zł), bary oraz palarnia.❗
Nie ma potrzeby drukowania biletów, wystarczy pokazać kod QR na telefonie (prosimy maksymalnie rozjaśnić ekran i mieć przygotowany QR w momencie podejścia do osoby obsługującej wejście).

▶ Aby dostać się na teren wydarzenia każdy obowiązkowo posiadać musi dokument tożsamości ze zdjęciem. ◀

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

 

 

 

 

 

 

TRAP MUSEUM | 18 marca 2023, Sobota, Walcownia Cynku (Muzeum Hutnictwa Cynku)

Biletomat.pl
129 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →