TOXIC HOLOCAUST + TAKE OFFENSE | KRAKÓW

7 sierpnia 2024, Środa

Klub Zaścianek

Rostafińskiego 4, Kraków

Start: godz. 20:00

Podziel się:

🕸️Amerykanie z Toxic Holocaust wystąpią 7 sierpnia w krakowskim klubie Zaścianek w towarzystwie ekipy Take Offense!

O hitach śmiało można też mówić w kontekście dowodzonego przez Joela Grinda Toxic Holocaust. Sama mieszanka thrash metalu z hardcore punkiem, westcoastowym hard rockiem czy proto death metalem już na papierze wygląda solidnie, ale zarówno na płytach, jak i koncertowo TH to niezwykle energiczny strzał w każdym dźwięku. Założony pod koniec poprzedniego millenium projekt w swoim dorobku ma 6 dużych albumów. Ostatni z nich, “Primal Future: 2019” ukazał się 5 lat temu, ale coraz częściej słychać głosy o jego następcy. Czy latem usłyszymy jego zalążki? Ciężko stwierdzić, ale Toxic Holocaust to na tyle sprawdzona marka, że nie możecie przeoczyć tych koncertów.

Wieczór otworzy kalifornijski skład Take Offense, który 10 maja podzieli się swoim nowym, czwartym w dorobku krążkiem “T.O.tality”. Zamiast opierania swojego charakteru na białych high topach czy analizowania utworów DRI, Judas Priest lub Celtic Frost po raz setny, formacja patrzy w przyszłość i czerpie inspiracje ze sceny swojego regionu. W opatrzności ducha zespołów z Venice Beach grupa łączy thrashowy etos ze speed-metalową finezją oraz charakterystyczną dla hardcore’a energią, a na nowym albumie wdrapują się na szczyt crossoverowej gry.

TOXIC HOLOCAUST
Support: Take Offense
📅7.08.2024
📍Kraków, Zaścianek

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡TOXIC HOLOCAUST (USA) – speed/thrash/black metal
🌐 www.facebook.com/ToxicHolocaust
🌐 www.instagram.com/toxicholocaust_official

➡TAKE OFFENSE (USA / MNRK Music Group) – thrash metal, crossover
🌐 www.facebook.com/takeoffensezone
🌐 www.instagram.com/takeoffensezone

TOXIC HOLOCAUST + TAKE OFFENSE | KRAKÓW | 7 sierpnia 2024, Środa, Klub Zaścianek

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →