Tides From Nebula + Yantra, Wishlake / Łódź / Scenografia

Tides From Nebula + Yantra, Wishlake / Łódź / Scenografia

27 listopada 2022, Niedziela

Scenografia

Zachodnia 81/83, Łódź

Start: godz. 18:30

Podziel się:

Grupa po trzech latach wydawniczej ciszy! Tides From Nebula otrzepali się z pandemicznego kurzu, zakasali rękawy do twórczej pracy i już tej jesieni zaprezentują nam dwa nowe single i ruszą w trasę koncertową po całej Polsce! Odświeżony set, nowa energia i wielka determinacja, by każdy występ był niezapomniany – tak zapowiadają się Warszawiacy. Na koncert zapraszamy wszystkich fanów nieoczywistych dźwięków – będziecie?
🟥🟥 Już 11 listopada będziecie mieli okazję zobaczyć zespół na żywo w łódzkiej Scenografii. W roli supportu zagrają: YANTRA oraz WISHLAKE.
🎧 TIDES FROM NEBULA (Polska) post rock, rock progresywny:
Od 2008 roku historie dźwiękami pochodzącymi ze światów rocka, prog rocka i post rocka pisze warszawska Tides From Nebula. Przez lata za pisanie i odgrywanie tych historii odpowiadali Adam Waleszyński (gitara), Maciej Karbowski (gitara, instrumenty klawiszowe), Przemek Węgłowski (gitara basowa) i Tomasz Stołowski (perkusja). Od 2019 roku w kapeli nie ma Adama i funkcjonuje ona jako trio. Jeśli podczas słuchania muzyki TFN myślicie o kosmicznych bezkresach albo pięknych pejzażach z morzami i oceanami w tle, skojarzenia te są jak najbardziej na miejscu, bo muzyków warszawskiej kapeli to między innymi interesuje. Zespół miał okazję koncertować za granicą, a w Polsce pracować z samym Zbigniewem Preisnerem, który produkował drugi album „Earthshine”. Wydana w 2019 roku płyta „From Voodoo To Zen” spodobała się bardzo, a na liście OLIS dotarła aż do miejsca trzeciego. Jak widać, dźwiękowym film tworzony przez Tides From Nebula ma wciąż pokaźną widownię.
🌐 www.facebook.com/tidesfromnebulaofficial
🌐 www.instagram.com/tidesfromnebula
🔉 ”Tragedy of Joseph Merrick”: www.youtube.com/watch?v=WXYIyYpYKR8
🔉 ”Only with Presece”: www.youtube.com/watch?v=n9_pIla12qA
🔉 ”Ghost Horses”: www.youtube.com/watch?v=LNUU5COsb1w
🎧 WISHLAKE
Jednoosobowy projekt stworzony przez producenta, wokalistę, kompozytora, a także pianistę w nagradzanym trójmieskim zespole Quantum Trio. Jego koncerty to mieszanka wrażliwości, brzmienia fortepianu, elektronicznych beatów i przenikającego wokalu. Grał m.in. na Open’er Festival, Spring Break, Co Jest Grane.
🌐 www.facebook.com/wishlakemusic
🔉”Let Me Go”: www.youtube.com/watch?v=7mJT1Ho7HVM
🎧 YANTRA
Niby eksperymentalnie, ale wciąż brzmi jak piosenki. Odrobina stonera ze sporą dawką psychodelii.
Momentami oniryczno-orientalnie, momentami energetycznie i szybko, czasami jedno i drugie.
„Yantra lubi głęboko grzebać w emocjach, wyciągając je poprzez zawodowe podejście do materializowania soczystych brzmień gitarowych, wykraczających poza określony styl.” Między Uchem a Mózgiem
Do tego tripa lepiej nie zapinać pasów.
🌐 FB: www.facebook.com/yantra20k
📷 IG: www.instagram.com/yantra20
🔉YT: www.youtube.com/c/Yantra20k
🟢 Spotify: spoti.fi/3HoaKm4
📅 Kiedy: 27.11.2022
Gdzie: Scenografia, Łódź
Organizator: Black Silesia Productions
🎫 Bilety (70/80/90 PLN)

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →