THE X FESTIVAL 2024 | BEFORE PARTY

THE X FESTIVAL 2024 | BEFORE PARTY

21 czerwca 2024, Piątek

Waldorffa25

Jerzego Waldorffa 25, Warszawa

Start: godz. 22:00

Podziel się:

Szanowne Osoby Festiwalujące!

Serdecznie zapraszamy 21 czerwca do znanej Wam i na pewno lubianej, naszej stałej miejscówki Waldorffa 25 na warszawskim Bemowie, aby oficjalnie zakończyć sezon imprez miejskich i rozpocząć sezon imprez plenerowych oficjalnym beforem przed tegoroczną edycją najwybitniejszego festiwalu muzyki elektronicznej w tej galaktyce 🗣️

Jeśli byliście na The X Festival 2023 lub na naszym wcześniejszym, jednorazowy projekcie The 100 Festival lub na dowolnej naszej imprezie, to wiecie. I my wiemy, że wiecie. Kto jeszcze nie wie – bardzo chętnie pokażemy 😏 Jedyne, co trzeba zrobić, to kupić bilecik na festiwal i wpaść na ten oto Before – wszystko wyjaśni się samo! ♨️

Zapraszamy, polecamy, do zobaczenia!

Uwaga, organizatorzy przygotowali dla Was super promocję, wszyscy posiadacze karnetów na sam festiwal, za ich okazaniem, na biforka wjazd mają free! Przed Państwem wystąpią:

Kalicky
Inżynier
KÆS
Voytech
Andra
Wakati
Kuryjano
Cokolwieck
Amalgamat

THE X FESTIVAL 2024 | BEFORE PARTY | 21 czerwca 2024, Piątek, Waldorffa25

Biletomat.pl
45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →