THE OCEAN | KRAKÓW

THE OCEAN | KRAKÓW

15 września 2024, Niedziela

Klub Studencki Kwadrat / Kraków

Stanisława Skarżyńskiego 1, Kraków

Start: godz. 20:00

Podziel się:

🐚Choć The Ocean w ostatnim czasie łatwiej jest złapać na innych kontynentach, to uspokajamy – niemiecki zespół na przełomie lata i jesieni zagra kilka koncertów w Europie, a 15 września będziecie mogli ich zobaczyć na deskach krakowskiego klubu Kwadrat.

Wraz z wydaniem krążka “Halocene” w zeszłym roku The Ocean zamknęli rozdział inspirowanych paleontologią serii materiałów. Koniec pewnego okresu w karierze zespołu nie oznacza jednak zaprzestania muzycznych poszukiwań. Pomimo charakterystycznej mieszanki sludge’u i prog metalu, najnowszy materiał kolektywu pokazuje, że muzycy pod kątem komponowania wciąż mają otwartą głowę i nie boją się odbicia w nowe kierunki, w tym konkretnie przypadku elektroniki. Fundament pozostaje jednak nienaruszony, a najlepiej świadczą o tym ich występy. Te są żywiołem The Ocean – niesamowita sludge’owo/progowa energia spotyka się na nich z wwiercającymi się do głowy melodiami. Berlińczycy znajdują się w koncertowym gazie, niedawno zakończyli trasę po Stanach, niedługo ruszają do Azji, a następnie do Australii. Pod koniec lata możecie ich spotkać w krakowskim klubie Kwadrat, więc jeśli szukacie klimatycznego, acz dynamicznego show, to musicie tam być.

THE OCEAN

📅15.09.2024
📍Kraków, Kwadrat

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡THE OCEAN (Niemcy / Pelagic Records) – prog metal, post metal, sludge
🌐 www.facebook.com/theoceancollective
🌐 www.instagram.com/theoceancollective

 

THE OCEAN | KRAKÓW | 15 września 2024, Niedziela, Klub Studencki Kwadrat / Kraków

Biletomat.pl
119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →