THE MENZINGERS

THE MENZINGERS

11 czerwca 2023, Niedziela

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 19:30

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

The Menzingers powracają do Polski! Pochodząca z Philadelphii grupa wystąpi 11 czerwca w warszawskiej Hydrozagadce na jedynym koncercie w naszym kraju.

Od momentu założenia w 2006 roku The Menzingers wypracowali sobie opinię zespołu, którego głównymi cechami są hałaśliwy storytelling połączony z szaleńczą energią. Na swoim wydanym 4 lata temu albumie “Hello Exile”, grupa wprowadza liryczną narrację na wyższy poziom i dzieli się spostrzeżeniami na temat przeszłości i teraźniejszości, tj. licealnego etapu dorastania, problemów w związkach, starzenia się, alkoholu i polityki. I mimo że utwory niejednokrotnie ujawniają brutalne prawdy, “Hello Exile” to przede wszystkim niepohamowany duch, który zawsze był najsilniejszym punktem Amerykanów. “Od początku byliśmy zafascynowani dobrym songwritingiem i pięknem wydobycia z kompozycji jej największego potencjału. Wydaje mi się, że na tej płycie w końcu staliśmy się zespołem, którym od zawsze chcieliśmy być” – mówi gitarzysta i wokalista, Gregor Barnett. W 2020 ukazał się “From Exile” – krążek, na którym znajdują się akustyczne wersje piosenek z “Hello Exile”, nagrane przez każdego z muzyków z innej lokalizacja, co było wynikiem pandemii Covid-19. W zeszłym roku The Menzingers obchodzili 10 rocznicę wydania swojego przełomowego albumu “On The Impossible Past”, co świętowali wyjątkową trasą po Stanach w towarzystwie Touche Amore i Screaming Females. Na koncercie w Warszawie usłyszymy utwory zarówno z niego, “Hello Exile” i pozostałych materiałów, ale może również jakieś nowości? O tym przekonamy się 11 czerwca!

THE MENZINGERS

📅11.06.2023
📍Warszawa, Hydrozagadka

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡THE MENZINGERS (USA / Epitaph Records) – punk rock

🌐 www.facebook.com/themenzingers
🌐 www.instagram.com/themenzingers

🔊”After The Party”: www.youtube.com/watch?v=ghTYSXQnqbg
🔊”Anna”: www.youtube.com/watch?v=GtHE4AoNRV4
🔊”I Don’t Wanna Be An Asshole Anymore”: www.youtube.com/watch?v=TQBG7wAVWAA

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

THE MENZINGERS | 11 czerwca 2023, Niedziela, Klub Hydrozagadka

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →