The HU / 5 XI 2022 / Warszawa

The HU / 5 XI 2022 / Warszawa

5 listopada 2022, Sobota

Progresja

Fort Wola 22, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Mongolska grupa powróci do nas ze swoim nowym, drugim albumem studyjnym! Premiera najnowszego wydawnictwa The HU została zaplanowana na 2 września 2022 roku nakładem wytwórni Better Noise Music. Kilka tygodni później grupa ruszy w europejską trasę koncertową „Black Thunder Tour”, podczas której wystąpi m.in.: w Polsce.
The HU will play in Poland on November 4th @ 'B90′ Gdańsk, November 5th in Warsaw @ 'Progresja’ club and on November the 7th @ 'Studio’ club, Cracow.

🎸 𝗧𝗵𝗲 𝗛𝗨 🇲🇳 folk, folk rock, „hunnu rock”:
Znamy już historie zespołów-ciekawostek, których gwiazda zgasła zanim na dobre zdążyła rozbłysnąć, ale ekstrawagancja The Hu nie jest ich jedynym, lecz jednym z wielu atutów. Nafaszerowany mongolskim folklorem heavy metal już parę lat temu podbił cały świat, ale przesympatyczny kwartet nie osiada na laurach, a cały czas próbuje czegoś nowego.
W jednym z wywiadów powiedzieli, że kochają każdy gatunek muzyczny i o ile takie deklaracje w przypadku zwyczajnych ludzi traktuje się z przymrużeniem oka, o tyle ci kolesie naprawdę mogą lubić wszystko. Przez ich numery przetacza się tyle pomysłów, że trudno za nimi nadążyć, ale u The Hu rządzi przede wszystkim dobra melodia. Radzimy zapiąć pasy, bo na żywo te wszystkie smaczki wybrzmiewają jeszcze intensywniej niż w wersjach studyjnych.
🔗 www.facebook.com/thehuofficial/
🔗 youtu.be/4Y2gK4n35hw
🔗 www.instagram.com/thehuofficial/

🤘 Organizator | Host:
Knock Out Productions
www.knockoutprod.net
www.facebook.com/productions.knock.out
www.instagram.com/knockoutprod

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →