The Best Smooth Jazz in Love! By Ola Troczyńska

The Best Smooth Jazz in Love! By Ola Troczyńska

14 lutego 2024, Środa

Worek Kości

Bagatela 10, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Podsuwamy Wam znakomity pomysł na spędzenie Walentynkowego wieczoru w kameralnym, klimatycznym Worku Kości. Usłyszycie nastrojowe smooth jazzowe i soulowe ballady, najpiękniejsze brazylijskie bossa novy oraz przeboje z okolic bluesa i swingu opatrzone subtelnym dźwiękiem gitary i zmysłowym wokalem.
Zapraszamy na wieczór z doskonałą muzyką i z najlepszymi koktajlami naszego baru.
Wystąpią przed Wami:
Ola Troczyńska – wokalistka obdarzona soczystym i głębokim głosem o charakterystycznej barwie. Porusza się w klimatach muzyki smooth – jazzowej, sięgając do korzeni amerykańskiego jazzu (Ola Troczyńska Quintet) z elementami brazylijskiej bossa novy (OlaTinProject), muzyki folkowej (współpraca z zespołem Desorient grającym muzykę filmową Michała L.orenca) i piosenki literackiej. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Turku (fortepian), Państwowego Liceum Muzycznego w Poznaniu (rytmika) oraz Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie (dyrygentura chóralna).
Daniel Zakościelny – gitarzysta, kompozytor. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach.
********************
Cocktail Bar Worek Kości ● Lokal dla Gości Pełnoletnich
ul. Bagatela 10 ● Warszawa
👉 Lokal otwarty od godz. 17:00
🔊 Start wydarzenia godz. 20:00
Czas trwania koncertu: około 2 godziny. Lokal czynny jest do północy, ostatnie zamówienia przyjmujemy pół godziny przed zamknięciem.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →