THE ARMED | WARSZAWA

THE ARMED | WARSZAWA

10 lipca 2024, Środa

NIEBO

Nowy Świat 21, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

🌟Kolektyw The Armed wystąpi na jedynym koncercie w Polsce w ramach trasy promującej ich ostatni, wydany w sierpniu nakładem Sargent House album “Perfect Saviors”. Amerykanów zobaczymy 10 lipca na deskach stołecznego klubu Niebo.

Założony w 2009 roku w Detroit The Armed jest zespołem, który potwornie ciężko jest zaszufladkować pod kątem gatunku. W swoich utworach przebojowe, podręcznikowo-popowe fragmenty mieszają z momentami totalnego chaosu, żeby potem płynnie przejść do tanecznie pulsujących popisów sekcji rytmicznej czy spokojniejszych melodii. W tej muzyce dzieje się wszystko, czego jednym z przykładów jest “ULTRAPOP” – wydany w 2021, przełomowy materiał grupy. Pod koniec sierpnia zeszłego roku formacja powróciła z jego następcą, piątym w dorobku “Perfect Saviors”. W promującym go singlu “Sport of Form” usłyszymy Julien Baker, natomiast w klipie w rolę boga wcielił się sam Iggy Pop. W lipcu The Armed powrócą do Polski na jedyny koncert, po którym ciężko czegokolwiek się spodziewać!

THE ARMED
📅10.07.2024
📍Warszawa, Niebo

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody:bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡THE ARMED (USA / Sargent House) – ultrapop, punk, rock eksperymentalny
🌐 www.facebook.com/thearmed
🌐 www.instagram.com/thearmedixi

 

THE ARMED | WARSZAWA | 10 lipca 2024, Środa, NIEBO

Biletomat.pl
105 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →