TEMPERS

TEMPERS | Warszawa

25 maja 2023, Czwartek

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Nowojorski duet Tempers na dwóch koncertach w Polsce! Mroczne synthy, nastrojowe gitary i posępne wokale wybrzmią 24 maja w poznańskim Klubie Pod Minogą oraz dzień później w warszawskiej Hydrozagadce🎶

Tempers to duet składający się z wokalistki Jasmine Golestaneh oraz gitarzysty/klawiszowca Eddiego Cooper’a. Grupa specjalizuje się w poetyckim synth-popie, w którym dodatkowo można usłyszeć po szczypcie takich gatunków jak house, techno, shoegaze czy post punk. Czerpiąc inspiracje od Kraftwerk przez Fleetwood Mac po Joy Division oraz przeszłości związanej z Nowym Jorkiem czy Londynem, Tempers szybko, bo już na swoim debiucie “Services”, zrobili bardzo duży krok w odkrywaniu swojej muzycznej tożsamości, a pochodzący z niego hit undergroundowych parkietów “Strange Harvest” otworzył duetowi drzwi do koncertowania po całym świecie i wyprzedania wielu klubów. W kwietniu zeszłego roku ukazał się czwarty album grupy – “New Meaning”. Występy zespołu w Polsce to niewątpliwie daty, które fanki i fani dźwięków w klimatach Drab Majesty, Cocteau Twins, Chromatics, Beach House, Molchat Doma czy Depeche Mode powinni zapisać w swoich kalendarzach!

TEMPERS

📅24.05.2023
📍Poznań, Klub Pod Minogą

📅25.05.2023
📍Warszawa, Hydrozagadka

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡TEMPERS (USA / DAIS Records) – synth-pop, post punk

🌐 www.facebook.com/tempersmusic
🌐 www.instagram.com/tempersmusic

🔊”Capital Pains”: www.youtube.com/watch?v=86EFrrV4a24
🔊”Strange Harvest”: www.youtube.com/watch?v=IXe9jw-M_Gk
🔊”Sightseeing”: www.youtube.com/watch?v=rAJ7xYe4UbA

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

TEMPERS | Warszawa | 25 maja 2023, Czwartek, Klub Hydrozagadka

Biletomat.pl
85 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →