Targi POLAGRA 2022

Targi POLAGRA 2022

26 września 2022, Poniedziałek

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Głogowska 14, Poznań

Start: godz. 10:00

Podziel się:

Targi POLAGRA od lat integrują branżę spożywczo-gastronomiczną i są miejscem zawierania nowych kontaktów biznesowych, wymiany wiedzy, rozmów o przyszłości sektora.
Tegoroczna ekspozycja pozwoli zapoznać się z ofertą żywności stanowiącej odpowiedź na preferencje dietetyczne konsumentów, nowymi technologiami wspierającymi procesy produkcyjne z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa w produkcji żywności, a także z rozwiązaniami dla sektora HoReCa. Silną reprezentację będą mieć branże: mięsna, mleczarska i rozwijający się sektor produktów eko.
Po raz drugi odbędzie się kongres 𝗣𝗢𝗟𝗔𝗚𝗥𝗔 𝗘𝗫𝗣𝗢𝗥𝗧 𝗠𝗘𝗘𝗧𝗜𝗡𝗚, który ma na celu wzmocnienie konkurencyjności polskich przedsiębiorstw na rynku europejskim oraz pozostałych rynkach zewnętrznych. Prezentacje potencjału poszczególnych grup towarowych, dyskusje, spotkania matchmakingowe pozwolą na zaprezentowanie Polski jako prężnego, wiarygodnego i konkurencyjnego dostawcy wyrobów spożywczych. Te dyskusje będą szczególnie istotne w czasie trwającej wojny w Ukrainie.
Wydarzenie odbywa się przy wsparciu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Po przerwie spowodowanej pandemią na targi POLAGRA powróci 𝗞𝗨𝗟𝗜𝗡𝗔𝗥𝗡𝗬 𝗣𝗨𝗖𝗛𝗔𝗥 𝗣𝗢𝗟𝗦𝗞𝗜, a konkretnie jego 20. edycja. Wyłonieni w konkursach nominowanych mistrzowie kuchni będą rywalizować w poznańskim finale 𝟮𝟲 𝗶 𝟮𝟳 𝘄𝗿𝘇𝗲𝘀́𝗻𝗶𝗮 𝟮𝟬𝟮𝟮 𝗿.
W trakcie targów odbędzie się także International Meat Meating, czyli międzynarodowe spotkanie branży mięsnej. Międzynarodowi liderzy i przedstawiciele branży mięsnej będą dyskutować na tematy, które mają fundamentalne znaczenie dla branży.
Na scenie targów POLAGRA będą odbywały się także specjalistyczne szkolenia z różnych obszarów prowadzenia biznesu w sektorze spożywczo-gastronomicznym, a także warsztaty kulinarne.
Więcej informacji: www.polagra.pl

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →