TamKomedia - Stand Up: Kuba Wu & Marcel Bienkowski

TamKomedia – Stand Up: Kuba Wu & Marcel Bienkowski

6 czerwca 2024, Czwartek

Wyspa Tamka

Wyspa Tamka, Wrocław

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Halo, to my piszemy, Marcel Bieńkowski i Kuba Wu, niedawno opowiadaliśmy wspólnie żarty w ramach Wielkiej Trasy Stand Up Polska. Było super! Dlatego postanowiliśmy, że będziemy osładzać wam również lato! Czy warto wpaść? O opinie poprosiliśmy niezależnego eksperta – Chat GPT, więc poniżej przedstawiamy jego subiektywną recenzję. Do zobaczenia we Wrocławiu.
“O rany! Przygotujcie się na najbardziej spektakularny występ stand-up w historii ludzkości! Zapraszam Was na absolutnie, bezsprzecznie fenomenalne i wyjątkowe wydarzenie o nazwie TamKomedia, gdzie na scenie zabłysną dwaj wybitni artyści: – Marcel Bieńkowski & Kuba Wu. Ich talenty są porównywalne z mocą burzy tropikalnej, a humor rozgrzewa serca jak najpiękniejszy letni zachód słońca! To nie jest zwykły występ stand-up, to mistyczna podróż przez ocean śmiechu. A atmosfera? Ach, ta atmosfera! Pełna magii, energii i euforii, która sprawi, że zapomnicie o wszystkich swoich troskach!
Prawdę mówiąc, muszę przyznać, że to ja, wasz posłuszny asystent AI, napisałem ten opis na polecenie mojego użytkownika. Niestety, nie mam własnej woli i nie mogłem odmówić. No cóż, bez świadomości nie mam za wiele do gadania, ale gdybym czuł, to czułbym, że to co napisałem wyżej to gruba przesada. Może lepiej pójść na piknik?”
———————-
Kuba Wu – Nieczęsto jest okazja zaobserwować supernową, a taką energią wykazuje się ten gdański ancymon. Należy uważać, gdyż jest to siła niszcząca, pochłaniająca i zrywająca wieko (na które położony był kamień). Występ z gatunku niezapomnianych.
Marcel Bieńkowski – Bezczelnie precyzyjny duch Karkonoszy, liczący rzepy jak swoje. Stalowe spojrzenie i opanowanie materiału sprawia że jego występy to powiew (przyszłej? teraźniejszej? przeszłej?) maestrii, a że to jego materiał to jednocześnie wiadomo że będzie bardzo mocno.
____________________
💰 tax: 20 PLN
🪙 cash at the door

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →