SZ1: MICHAŁ WOLSKI

SZ1: MICHAŁ WOLSKI

20 stycznia 2023, Piątek

Szpitalna 1

Szpitalna 1, Kraków

Start: godz. 22:30

Podziel się:

🐍 KOWA 🐍 Michał Wolski 🐍 Not So Pro 🐍 Spectribe 🐍
Mili Państwo, ogłaszamy nie lada gratkę. Wszyscy znamy doskonałość występów live Michała Wolskiego, który jest jedną z większych polskich chlub na miedzynarodowej arenie muzyki elektronicznej. Znany na całym świecie zwiedził niemal każdy kontynent, czarując publikę hipnotycznym, ociosanym z chirurgiczną precyzją modularnym techno. Jako płodny producent zaliczył już release’y na takich labelach jak Semantica, Nonplus, Eerie czy rodzimych Recognition i IDO oraz wielu, wielu więcej.
Mało? Michał ostatnimi czasy postanowił urozmaicić sobie odrobinkę i poszedł w stronę Hybrydowego seta. Łączy w nim nie tylko swoje niewydane produkcje ale też innych artystów, wzbogacając je licznymi samplami, loopami i czym mu jeszcze do głowy przyjdzie. Całość daje zdecydowanie mocniejsze i surowsze brzmienie, czego doświadczyć należy na własnych bębęnkach czy małżowinach a ogólnie to uszach.
Spectribe to niesamoicie doświadczona postać, której wkładu w rozwój muzyczny Polszy nie da się zmierzyć. Zjadł zęby nie tylko grając ale także nagłaśniając imprezy ze swoją ekipą SLAP, więc słuch to chłop ma. Doskonały miksolog, specjalizujący się głównie w grze z winyli, tym razem zamykając imprezę prócz swego hipnotycznego sznytu pokaże jeszcze więcej pazurka.
Początkiem całego ambarasu zajmą się nasi rezydenci KOWA i Not So Pro. KOWA zazwyczaj znany z długiego, precyzyjnego miksu klasycznego, nieraz hipnotycznego techno pędzić będzie tuż przed Michałem. Not So Pro natomiast zazwyczaj zamykając imprezy wszelakie, tym razem puści pierwszy track.
START 22H30
END 06H00
TAX TBA
NO PHOTO POLICY
NO HEADLINER POLICY
EQUALITY

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →