Sylwester Ostrowski „One Voice” - Inauguracja

Sylwester Ostrowski „One Voice” – Inauguracja

24 listopada 2023, Piątek

Klub Jazzment

Kurkowa 4, Szczecin

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Inaugurujemy ogłoszony przez Szczecin Jazz projekt artystyczno-edukacyjny Sylwester Ostrowski „One Voice” 🎶

W ramach tegorocznej edycji festiwalu, utalentowane wokalistki i wokaliści będą mieli szansę stanąć na scenie obok światowej sławy gwiazd. W otwartym naborze do projektu „One Voice” zgłosiło się kilkadziesiąt utalentowanych wokalistek i wokalistów z całego kraju. Pierwszą piętnastkę będziecie mogli posłuchać już 24 listopada podczas pierwszego wspólnego koncertu z zespołem Rey & Syl w Jazzment Klub.

Sylwester Ostrowski – saksofonista jazzowy, kompozytor, szef artystyczny festiwalu Szczecin Jazz oraz band leader zespołu Jazz Brigade. W ostatnim czasie skupia się w szczególności na swoim najnowszym projekcie – zespole Rey & Syl, który współprowadzi razem z rewelacyjną amerykańską wokalistką Dorrey Lin Lyles.

Producentem festiwalu jest Szczecińska Agencja Artystyczna a mecenat sprawuje Miasto Szczecin.

Sylwester Ostrowski „One Voice” – Inauguracja | 24 listopada 2023, Piątek, Klub Jazzment

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →