SUPER BESSE | Warszawa

23 września 2023, Sobota

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.

Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo. 


*** 

📆 Super Besse zaczęło jako zespół post-punkowy i wydało dwa albumy długogrające: “63610*” (2015) i “La Nuit*” (2017). Jako duet coldwave z takim bagażem odbyli trasy koncertowe w Europie, Rosji i Chinach, zdobywając zachwyt słuchaczy i dobre recenzje prasowe. Ich utwór “Holod” pojawił się w filmie “Hotel Mumbai”.

W 2020 roku Super Besse wrócił z nie do poznania brzmieniem i nowym albumem “Un Rêve”. Zespół zaprezentował nowy rozdział w swojej twórczości – mieszankę low-frequency techno beats, śmiałego, prostego basu, nerwowej gitary i odległego wokalu. “Un Rêve” to teksty poruszające ekscytujący temat tożsamości oraz refleksji istnienia w małym świecie. Ale nawet bez znajomości języka, poprzez niepokojący rytm taneczny, można domyślić się ostrzegawczego przekazu.

“Chcieliśmy zmienić nasze brzmienie, wprowadzić coś świeżego i niezwykłego. Ostatnimi laty słuchaliśmy dużo muzyki elektronicznej. Wynikiem tego było nasze postanowienie, by skierować się w tę stronę i stworzyć coś bardziej elektronicznego, ale wciąż z naszym duchem” – opowiada Alex Sinica, basista.

W 2022 roku został wydany ostatni z albumów Super Besse „Tristesse”, gdzie zespół powraca do swojego postpunkowego brzmienia.

superbesse.bandcamp.com/album/tristesse-2

www.facebook.com/superbesseband


🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

SUPER BESSE | Warszawa | 23 września 2023, Sobota, Klub Hydrozagadka

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →