SUECO

10 czerwca 2023, Sobota

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Sueco na jedynym koncercie w Polsce! Amerykański artysta wystąpi 10 czerwca w stołecznej Hydrozagadce 🔥

Rezydujący w Los Angeles wokalista, producent i multiinstrumentalista przeprowadza ducha pop-punka lat 90 przed sitko XXI wieku, dodając do tego nieprzewidywalność hyperpopu, hardcore’owe katharsis oraz finezję hip-hopu. Jego debiutancki singiel “Fast” z 2019 podbił TikToka i Spotify, plasując się na szczycie viralowych notowań na obydwu platformach. W swojej karierze współpracował z takimi artystami jak Wiz Khalifa, Lil Yachty, Papa Roach czy Ty Dolla $ign. W pewnym momencie Sueco rozpoczął nowy rozdział skupiając się na swoich wczesnych inspiracjach, w czym pomogli mu producenci John Feldmann i Colin “DOC” Bittain. Owocem tej współpracy są “PRIMADONA”, “SOS” (feat. Travis Barker), “Sober/Hungover” (feat. Arizona Zervas) oraz “Paralyzed”, który był pierwszym utworem artysty na listach Billboard i Rolling Stones. Wszystkie kompozycje znajdziemy na wydanym w zeszłym roku albumie “It Was Fun While It Lasted”, który spotkał się ze znakomitym odbiorem publiczności oraz takich mediów jak NYLON, Alternative Press, Rolling Stone czy OnesToWatch.

SUECO

📅10.06.2023
📍Warszawa, Hydrozagadka

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡SUECO (USA / Atlantic Records) – pop punk, pop rock

🌐 www.facebook.com/suecomusic
🌐 www.instagram.com/suecothechild

🔊”Up In Smoke”: www.youtube.com/watch?v=budqe_M1eeI
🔊”Last Thing I Do”: www.youtube.com/watch?v=fx66sfQqN50
🔊”Loser”: www.youtube.com/watch?v=X3iWidBdQsU

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

SUECO | 10 czerwca 2023, Sobota, Klub Hydrozagadka

Biletomat.pl
95 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →