STORO ft. KUPICHA | MANGO OPOLE [nowa data wkrótce]

24 marca 2023, Piątek

Mango Music Club

Oleska 102, Opole

Start: godz. 21:30

Podziel się:

ZMIANA DATY – z 24.02.2023, PRZENIESIONY [nowa data wkrótce]

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 Mamy dla Was coś zupełnie nowego, coś czego do tej pory w Mango nie było – koncert Rock’owy!
Zespół STORO wraz z Piotrem Kupichą, dostarczą mocnych, w pełni instrumentalnych brzmień.

Nie może Cię zabraknąć. Sprawdź jak prezentuje się nowa scena Mango w rock’owej odsłonie!

——

STORO to zespół, który powstał z miłości do rocka i publiczności.

Lider zespołu, Paweł STORO Storożyński, wychowany we Francji, kiedyś mieszkający w Stanach Zjednoczonych, a obecnie stacjonujący w Krakowie doskonale połączył wszystkie doświadczenia muzyczne w jedną, spójną i charyzmatyczną całość. Skład zespołu to wspaniali, utalentowani i znani na polskiej scenie muzycy, tacy jak: Piotr Radecki – gitara, Wojtek Horny – klawisze, Michał Opaliński – bębny, Michał Nowak – gitara basowa, Marcin Czekajski – gitara. Jako zespół STORO posiadają wyczucie do doskonałych dźwięków, które wybuchają niczym ogień podczas koncertów.

Tym razem, wraz z zespołem gościnnie wystąpi Piotr Kupicha – jeden z najbardziej rozpoznawalnych i utytułowanych głosów w Polsce ( laureat nagrody Bursztynowego Słowika, Superjedynki, Fryderyków).

Ten charyzmatyczny duet Piotra Kupichy i Pawła STORO Storożyskiego wyróżnia się mocnym brzmieniem, rockowym vibe’m i niezwykłą energią.

W obecnym składzie zespół nagrał utwory do swojej pierwszej płyty, która już w tym roku ujrzy światło dzienne, a Wy już teraz będziecie mogli je usłyszeć podczas koncertu. Czas pokaże, jakie reakcje wywoła ta debiutancka płyta zespołu, ale jedno jest pewne – STORO z pewnością zrobi wrażenie na niejednym fanie rocka.”

🕘 Otwarcie bram: 20:00
🕘 Start: 21:30
📌 MANGO CLUB – OPOLE, ul. Oleska 102

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

STORO ft. KUPICHA | MANGO OPOLE [nowa data wkrótce] | 24 marca 2023, Piątek, Mango Music Club

Biletomat.pl
39 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →