Sto Piosenek na Godzinę + Goście

Sto Piosenek na Godzinę + Goście

25 listopada 2023, Sobota

BARdzo Bardzo

Nowogrodzka 11, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

💥 Zapraszamy na specjalną edycję Stu Piosenek z GOŚCMI: Beata Becky Całką i Jakubem Kociębą 💥
Czy jeśli będzie więcej improwizatorów, to zaśpiewamy 200 piosenek zamiast 100 w godzinę?
Być może…
Ale na pewno gwarantujemy niepowtarzalne muzyczne improwizowane show komediowe, które będziecie współtworzyć z nami rzucając nam inspiracje i wyzwania sceniczne 🤩
⭐⭐⭐⭐⭐
🎹 Sto Piosenek na Godzinę:
Justyna Budek
Konrad Gniazdowski
Stanisław Rekosz
Gościnnie:
✨ Beata Becky Całka
✨ Jakub Kocięba
⭐⭐⭐⭐⭐
🎼 Sto Piosenek na Godzinę to energetyczne trio specjalizujące się w improwizowanych grach muzycznych. Nowe pomysły gonią jeden za drugim, żeby rozkwitnąć na scenie piosenką, tańcem lub inną krotochwilą. Szybkie zmiany, lekkie melodie, emocjonalne teksty i zaskakujące paradoksy – to wszystko sprawia, że wieczór spędzony ze Stoma Piosenkami na Godzinę to świetny pomysł na spędzenie wieczoru na mieście. Chcesz zobaczyć jak z Twojej inspiracji wyrasta nowy przebój? Wpadnij, a oni cię zaskoczą!
💃🏻 Beata Becky Całka:
Beata od małego zajmuje się muzyką oraz śpiewem. Prowadzi regularnie warsztaty ze śpiewania piosenek improwizowanych i uczy gry na gitarze oraz rytmiki. Obecnie jest w trakcie szkolenia na trenera wokalnego. Przez wiele lat była tancerką zdobywając doświadczenie sceniczne i pracy przed kamerą (występowała w reklamach, koncertach, czy programach telewizyjnych). Grała również w musicalu “Romeo i Julia”, który miał swoją premierę w Sali Kongresowej w Pałacu Kultury, oraz śpiewała w z zespołem Happysad i Ewą Farną.
🕺Jakub Kocięba:
Człowiek, który wiecznie śpiewa albo podśpiewuje. Miłośnik pizzy, kebaba i piłki nożnej. Kino? Ale oczywiście, najlepiej s-f. Oczywiście impro kocha szczególnie, a najbardziej takie bliskie życiowych problemów, jak kłótnia małżeńska o to czemu warto przełożyć wyjazd do mamusi. Wymarzone miejsce akcji: posterunek policji. Ulubiona krótka gra: superbohaterowie.
⭐⭐⭐⭐⭐
💸 Wstęp na zasadzie “zapłać ile uważasz” – wstęp wolny, ale będzie nam bardzo miło jeśli zechcesz wesprzeć naszą działalność i dorzucić coś do naszego kapelusza 🙂
🤗 Zapraszamy i prosimy o inspiracje…

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →