Stand Up: Aleksander Gęściak, Krystian Malko, Konrad Modzelewski

15 lutego 2023, Środa

PIES andaluzyjski

Nowowiejskiego 17, Poznań

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Specjalnie dla Was otwieramy nową scenę komediową w Poznaniu!
A już 15.02.23 wystąpią dla Was:
Tres bombardieres!💣 Brzmi wybouchowo i niebezpiecznie, ale spokojnie tu nikomu nic nie grozi, nic, ani nikt tu nie wybuchnie… no chyba, że ze śmiechu! 😄
Choć i to nie jest pewne ponieważ…
Bomba to nie znaczy zawsze to samo, bombienie to także określenie na bardzo nieudanego występ stand-upowy, pozostawiający niesmak i poczucie zażenowania w trakcie którego kompletnie nikt się nie śmieje.
No, ale patrząc z tej strony, co by się działo, bombowy wieczór macie gwarantowany! 💥😄
Koniec i trąba, kto przeczytał ten BOMBA!
W trakcie wydarzenia zamach na Wasz śmiech przeprowadzą:
💣Krystian Malko
Urodzony,wychowany i zdemoralizowany w Pruszkowie. Zawsze chciał być artystą lecz ze względu na niezdiagnozowane lenistwo i brak talentu został mu tylko stand-up a i to średnio mu idzie bo zazwyczaj na scenie siedzi. Wszystko za co się bierze wychodzi mu z opóźnieniem dlatego też w przyszłości nie planuje mieć dzieci(taak takie żarty też będą)
💣Konrad Modzelewski
Komik bardzo zawodowy – jego żarty potrafią zawieść nawet najmniejsze oczekiwania. Wieczny student sucharnictwa stosowanego, jest dokładnym przeciwieństwem supermana, zawsze zakłada majtki, a dopiero potem spodnie. Prywatnie wielki fan szydełkowania, choć szydełkować nie umie.
💣Aleksander Gęściak
Niedoszły aktor, bramkarz, akrobata, ale stwierdził, że będzie kimś więcej więc zajmuje się sprzedawaniem marzeń, czyli sprzedawaniem kibli… Co by nie mówić, człowiek wielu talentów, błyskotliwy i z wysublimowanym poczuciem humoru. Ogólnie czego się nie dotknie, zmienia się w złoto. Tak mówi o sobie, ale jak był mały to spadł z drzewa na głowę, więc może się mylić…
ZAPRASZAMY NA IŚCIE BOMBOWY WIECZÓR!🤩

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →