Special Guest: Remady - Manu-L

Special Guest: Remady – Manu-L

24 lutego 2024, Sobota

X-Demon Poznań

Ignacego Paderewskiego 10, Poznań

Start: godz. 22:00

Podziel się:

W sobotę 24 lutego zapraszamy na wydarzenie z udziałem jednego z najbardziej energetycznych duetów na świecie — 𝐑𝐄𝐌𝐀𝐃Y & 𝐌𝐀𝐍𝐔-𝐋.

Panowie regularnie odwiedzają nasz kraj, a ich występy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Szwajcarski duet wykona dla Was swoje największe hity: „Single Ladies”, „Holidays”, „The Way We Are”, „Give Me A Sign”, „No Superstar” i wiele innych.

Możecie spodziewać się niesamowitego setu DJ-skiego Remady-ego w połączeniu z pełnym ekspresji scenicznej live Manu-La, a także wielu innych atrakcji przygotowanych specjalnie na ten wieczór!

Nie może Was zabraknąć! Jak zawsze w

XD:

💥 2000m2
💥 2 sale taneczne i taras
💥celebracje
💥konfetti
💥Co2

XD – This is You World

➡️ DRESS CODE:Just be XD!

SMART CASUAL

➡️ RESERVATIONS:

bit.ly/emenagoxdpoznan

➡️ GUEST:

Szanowni Goście, w XD przywiązujemy dużą wagę do kreowania odpowiedniej atmosfery, dlatego bardzo dbamy o selekcję na wejściu, która obowiązuje w przypadku każdej rezerwacji

WYDARZENIE 21+

Special Guest: Remady – Manu-L | 24 lutego 2024, Sobota, X-Demon Poznań

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →