Soundrive Festival 2021

Soundrive Festival 2021

12 sierpnia 2021, Czwartek

Ulica Elektryków

Elektryków, Gdańsk

Start: godz. 17:00

Podziel się:

➕➕ 12-14.08.2021
Line-up: SOON
➕ https://soundrivefestival.com/
➕ https://www.facebook.com/soundrivefestival/
➕ https://www.instagram.com/soundrivefestival/
🎟️ BILETY
◾ Karnety na Soundrive Festival 2020 zachowują ważność na Soundrive Festival 2021. Sprzedaż biletów na przyszłoroczną edycję ruszy wkrótce.
◾ Osoby, które nie mogą lub nie chcą uczestniczyć w przyszłorocznym wydarzeniu, mają możliwość otrzymania zwrotu kosztów za zakupione bilety. Aby uzyskać zwrot, wyślijcie wiadomość na: aleksandra@soundrive.pl. Do maila dołączcie dane, które zostały podane przy zamówieniu (imię i nazwisko, adres e-mail) oraz numer zamówienia. Po weryfikacji, środki zostaną zwrócone automatycznie na konto, z którego dokonaliście zakupu.
◾ Zwroty będą realizowane w terminie 180 dni od daty przeniesienia koncertu na podstawie decyzji Parlamentu, który postanowił przedłużyć ustawowo termin na zwrot środków za zakup biletów na koncert do 180 dni od rozwiązania umowy poprzez wprowadzenie art. 15 zp tzw. tarczy antykryzysowej (tj. ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw).

Zobacz także