Soul and Jazz ǀ Live Piano Music

Soul and Jazz ǀ Live Piano Music

30 lipca 2022, Sobota

Worek Kości

Bagatela 10, Warszawa

Start: godz. 21:00

Podziel się:

Znane utwory jazzowe i popowe w różnorodnych aranżacjach w wykonaniu znakomitego pianisty jazzowego Mateusza Strzempy.
#wpadajciedoworka z przyjaciółmi, ukochaną, ukochanym albo partnerami w biznesie. Ten wieczór jest Wasz: nie wstawajcie od stolika, nasi kelnerzy podadzą wszystko, czego sobie zażyczycie z baru, nasi barmani przygotują najlepsze koktajle, klasyki i autorskie smaki. Wszystko w klimatycznym niepowtarzalnym i kameralnym wnętrzu Worka Kości.
Mateusz „Roger” Strzempa- pianista akordeonista, kompozytor, aranżer, organizator wydarzeń na terenie Lublina oraz Warszawy. Na swoim koncie ma wiele koncertów i festiwali orgaznizowanych w Polsce jak i za granicą. Do jego największych osiągnięć można zaliczyć: VI Ogólnopolski Festiwal Wschody- nagroda akompaniatora – 2017 Międzynarodowy Festiwal Śladami Singera- 2017, 2018, 2022 Instant Acts- 2-miesięczny Międzynarodowy projekt organizowany przez stowarzyszenie Interkunst w Berlinie 2018 Międzynarodowy projekt Caravana Bez Granic- Różanystok 2019 oraz 2021 Cykl koncertów muzyki gospel w Brazylii 2019. Muzyka. którą wykonuje. jest bardzo zróżnicowana, jednak cały czas pozostaje w klimatach rozrywkowych i jazzowych.
********************
Cocktail Bar Worek Kości ● Lokal dla Gości Pełnoletnich
ul. Bagatela 10 ● Warszawa
👉 Lokal otwarty od godz. 16.00
🔊 Start wydarzenia godz. 21.00
☝W lokalu obowiązują wyłącznie miejsca siedzące. Dla pewności, że znajdziemy dla Was stolik, prosimy o wcześniejszą rezerwację.
Rezerwacje przyjmujemy przez DM (FB, IG) do Worka Kości
Ilość miejsc ograniczona.
**********************
Bardzo prosimy o nienagrywanie całości eventu (audio i video) z uwagi na ochronę praw autorskich Twórców.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →