SO HARD BIRTHDAY

SO HARD BIRTHDAY ft. LUCIANO | Wrocław 8.12

8 grudnia 2023, Piątek

Tarczyński Arena Wrocław

al. Śląska 1, Wrocław

Start: godz. 21:00

Podziel się:

6 urodziny SO HARD świętujemy w niepowtarzalnym stylu – największym bookingiem i największym wydarzeniem w naszej historii.

8 grudnia na Stadionie Miejskim we Wrocławiu wystąpi LUCIANO – jeden z czołowych graczy i na rapowej scenie, który zasłynął na całym świecie dzięki hitom takim jak „Bamba”, „West Connect”, „SUVs” czy „Fendi Drip”.
Luciano to absolutny nr 1 w Niemczech oraz jeden z najpopularniejszych raperów w Europie. Na liście jego featów znajdziemy takich artystów, jak np. Central Cee, Lil Baby, Headie One czy YG.

Koncert Luciano odbędzie się w formule CLUB SHOW (ok. 45min), a całość wydarzenia, tradycyjnie dla SO HARD, łączymy z całonocną imprezą przed i po występie headlinera.

HEADLINER:

🎤 LUCIANO (DE)

IG: www.instagram.com/lucianoloco
YT: www.youtube.com/channel/UCVWm9bTQLmMwHI0To5zQFGA
Spotify: open.spotify.com/artist/3CJKkU0XuElRT1z8rEtIYg

DJ sets:

SUZI
LUZWIXA
IGOR M

Bilet VIP zawiera: osobne wejście bez kolejki, wstęp do Strefy VIP na antresoli z lepszą widocznością sceny, dostęp do osobnego baru w strefie VIP. Ilość dostępnych biletów VIP mocno limitowana.

Wydarzenie przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

[ENG] Let’s celebrate SO HARD’s 6th BIRTHDAY in an unique style – with the biggest booking and the biggest event in our history.

The worldwide rap star – Luciano – will perform on December 8th at Tarczyński Arena in Wrocław.

Luciano is the number one rapper in Germany and one of the most popular artists in Europe. Well known around the world from his hits like „Bamba”, „West Connect”, „SUVs” or „Fendi Drip” and collaborations with artists like Central Cee, Lil Baby, Headie One or YG.

Join us in Wrocław to experience Luciano’s first show ever in Poland connected with the all night long party by SO HARD.

Event dedicated for adults only (+18).

SO HARD BIRTHDAY ft. LUCIANO | Wrocław 8.12 | 8 grudnia 2023, Piątek, Tarczyński Arena Wrocław

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →