SMOLIK // KEV FOX | SZCZECIN

SMOLIK // KEV FOX | SZCZECIN

28 października 2023, Sobota

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Małopolska 48, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.

Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 Wysłuchajcie dwóch magicznych utworów

Smoke and Mirros”

“Promises”,

zapowiedzi nadchodzącego albumu duetu, który ukaże się na jesienią tego roku.

Eklektyczny i wymykający się jasno określonym ramom duet Andrzeja Smolika – znakomitego polskiego producenta oraz Keva Foxa – brytyjskiego songwritera.

Debiutancki album “SMOLIK // KEV FOX” był jednym z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku, ze statusem platynowej płyty, za który artyści odebrali nagrodę Fryderyk w kategorii elektronika i alternatywa.
Otwierający album “Smoke and Mirrors” to dynamiczny i przebojowy utwór, który muzycznie i lirycznie pozwolił artystom cofnąć się w czasie do dzieciństwa oraz wspomnień.

– Smoke and Mirrors to dźwięk salonów gier, pierwszych cyfrowych automatów i falujących kopii filmów na taśmach VHS. Główny motyw jest zagrany na pierwszym komercyjnym syntezator ze Casio VL z 1979 roku.

Malutki biały instrument z kalkulatorem dostałem od Taty mając 12 lat i usłyszycie go w naszej piosence. – opowiada Andrzej Smolik.

– Ideą na tekst do tej piosenki był “dualizm”, który wskazuje, że jest w nas dobro i zło. Musimy być bardzo uważni, gdzie szukamy właściwej drogi w życiu, ponieważ możemy znaleźć dokładnie to, czego poszukujemy, ale niekoniecznie to, czego potrzebujemy. Nasze lustro może być tak niewyraźne, że możemy nie widzieć całego odbicia i wtedy stajemy się zakładnikami idei, nie jej twórcami. – dodaje Kev Fox.

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

SMOLIK // KEV FOX | SZCZECIN | 28 października 2023, Sobota, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Biletomat.pl
130 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →