SLUM VILLAGE

SLUM VILLAGE | WARSZAWA [ODWOŁANY]

17 kwietnia 2023, Poniedziałek

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

KONCERT ODWOŁANY


Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆
Drzwi: 19:00
Start: 20:00

SLUM VILLAGE – legendarna grupa hip-hopowa z Detroit USA.
Założona w 1996 przez raperów T3 i Baatina oraz producenta Jay Dee, który dał się poznać światu przede wszystkim jako J Dilla.

Przez lata grupa współpracowała z takimi artystami jak Busta Rhymes, A Trbe Called Quest, Common, D’Angelo, DJ Jazzy Jeff, Pete Rock, Kurupt, czy Q-Tip.

Trio zadebiutowało w 1997 nieoficjalnym wydawnictwem „Fan-tas-tic vol. 1”. Płyta, która ma obecnie status klasyka, została wydana oficjalnie dopiero w 2005 roku. Kolejna kultowa pozycja czyli „Fantastic vol. 2” ujrzała światło dzienne w 2000 roku, a po niej kolejne płyty, mixtape’y, remixy, single i kompilacje.

Przez lata skład przechodził zmiany personalne, w 2001 skład opuścił J Dilla, który zmarł w 2006, a w 2009 zmarł również Baatin. Przez kilka lat szeregi Slum Village zasilał także młodszy brat J Dilla, Illa J. Slum Village tworzą obecnie T3 i Young RJ.

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

SLUM VILLAGE | WARSZAWA [ODWOŁANY] | 17 kwietnia 2023, Poniedziałek, Klub Hydrozagadka

Biletomat.pl
90 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →