Slow Sunset

Slow Sunset

20 stycznia 2023, Piątek

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Oławska 13, Wrocław

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Slow Sunset proponują nowoczesną i przebojową mieszankę indie soul, pop, neo-funk, alternative RNB i psychodelii. To idealna propozycja koncertowa na zimowe braki słońca 🙂 Kwartet powstał zaledwie w 2020 roku, wydał 3 single, zagrał dziesiątki koncertów w Polsce, Czechach, Niemczech, czy w Kanadzie. Utwory kwartetu znalazły ponad 290k odtworzeń na Spotify. Slow Sunset powstało niespodzianie podczas marcowego lockdownu w 2020 roku. Kiedy to praca nad nowym materiałem była formą twórczego skanalizowania artystycznych niepokojów związanych z eskalującą wówczas pandemią. Ania Bratek i Maciej Seniorowicz zaledwie w 3 miesiące napisali 10 utworów zdalnie, ale tak jakby znali się artystycznie przez lata. Koncertowo Slow Sunset zadebiutowali jesienią 2020 roku w ramach koncertów online V SESSIONS (Kultura w Sieci, projekt NCK). W 2021 roku wydali debiutanckiego singla, następnie zagrali koncerty na festiwalach i w klubach w Polsce i Czechach. W 2022 roku koncertowali w Kanadzie i zagrali live session w legendarnym Kensington Sound Studio.
Zespół wystąpi w składzie Ania Bratek (voc / keys), Maciej Seniorowicz (bass, synths), Łukasz Szymański (gt), Dawid Pawlukanis (dr).

Bilety są w cenie:
40 zł (I pula, wczesna sprzedaż)
50 zł (II pula, późna sprzedaż) i są dostępne na naszej stronie oraz portalu ewejściówki.
Oprócz zakupu biletu możliwa jest również rezerwacja stolika – wynosi 10 zł od osoby i w jej ramach otrzymują Państwo powitalny drink. Jeśli posiadają już Państwo bilety, a chcą dokonać rezerwacji, prosimy pisać pod adres: rezerwacje@vertigojazz.pl
Wieczorami lokal przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
Zapraszamy!

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →