Slipknot + Jinjer / 7.08.2022 / Gdańsk-Sopot

Slipknot + Jinjer / 7.08.2022 / Gdańsk-Sopot

7 sierpnia 2022, Niedziela

ERGO ARENA

Plac Dwóch Miast 1, Gdańsk

Start: godz. 18:00

Podziel się:

[ENG 👇]
🇵🇱 Zamaskowana ekstrema z Iowy wystąpi w naszym kraju 7 sierpnia 2022 roku, w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie 👺Towarzyszyć im będzie ukraińska grupa Jinjer.
ℹ️ Wszystkie posiadane bilety będą honorowane w nowym terminie wydarzenia. Dziękujemy za to, że je zachowaliście i bardzo doceniamy okazaną przez was cierpliwość.
Jeśli nie będziecie chcieli lub mogli uczestniczyć w koncercie Slipknot w nowym terminie, możliwa jest również zamiana biletów na vouchery lub ich zwrot.
🇬🇧 The masked extreme group from Iowa will perform in Poland on the 7th of August 2022 in Ergo Arena Gdańsk-Sopot 👺 Their special guest will be the ukrainian band Jinjer.
ℹ️ All purchased tickets will be valid on the new date of the concert. We highly appreciate that you kept them and we are truly grateful for your patience.
If you won’t be able to attent the show or you simply decide not to, you might exchange your ticket for a voucher or return it at the point of its purchase.


✊ Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

🤘 SLIPKNOT (USA)
Powiedzieć, że pojawienie się Slipknot u schyłku lat 90. było dla metalowej sceny powiewem świeżego powietrza to jak przy tsunami powiedzieć, że przyjemnie buja. Slipknot byli uderzeniem huraganu. Nową jakością i zarazem kulminacją tego, co najlepsze w muzyce ekstremalnej całej dekady: deathmetalowy ciężar i żar black metalu pod jednym dachem z intensywnością hardcore’a i przyziemnością rapu? Przed wydaniem „Slipknot” nie wiedzieliśmy, że to możliwe. Po „Iowa” i „Vol. 3: (The Subliminal Verses)” już nie umieliśmy bez tego żyć. Równie ważny był obłąkany wizerunek: dziewięciu osobników w kombinezonach i groteskowych maskach. Nie wiadomo, czy uciekli z więzienia o zaostrzonym rygorze, czy z twojego koszmaru…
Nie obyło się bez problemów, zmian składu i kryzysu, który prawie zakończył działalność zespołu, ale wiadomo, co nas nie zabija… Dlatego album „We Are Not Your Kind”, wydany w ubiegłym roku, to jeden z najlepszych materiałów bandy z Des Moines, a forma koncertowa zespołu lokuje ich na aktualnym szczycie muzyki ekstremalnej.
▪️ www.slipknot1.com/
▪️ www.facebook.com/slipknot/
▪️ www.youtube.com/watch?v=V3ADK6gsDGg

🤘 JINJER (Ukraina)
Żywy dowód na to, że nawet jeśli coś jest niemożliwe to i tak się uda – wystarczy talent, determinacja i ciężka praca. Kwartet, który ruszał w świat 10 lat temu z ukraińskiego Doniecka, w dodatku z kobietą na froncie, nie miał łatwego startu. Ale ich unikalna wizja metalu, który jest brutalny, progresywny i chwytliwy zarazem oraz głos i charyzma Tatiany Shmailyuk rozbiły wszystkie przeszkody. Trzecia płyta, wydana w 2019 roku „Macro”, katapultowała grupę na największe sceny najlepszych festiwali, a takiej okazji Jinjer nie marnuje: to koncertowa petarda, więc lepiej się ruszać, żeby nie wybuchła wam pod nogami.
▪️ jinjer-metal.com/
▪️ www.facebook.com/JinjerOfficial/
▪️ xwww.youtube.com/watch?v=c-vhrv-1Ctg

Zagrają:
SLIPKNOT (USA)
+
Jinjer (Ukraina)
Kiedy: 7 sierpnia (niedziela) 2022
Gdzie: Gdańsk/Sopot @ ERGO ARENA, Plac Dwóch Miast 1
Bilety: 239-339 zł – miejsca stojące / 169-299 zł – miejsca siedzące
Organizator: Mystic Coalition

Zapraszają:
✊ MYSTIC COALITION
www.facebook.com/Mystic.Coalition
www.instagram.com/mysticcoalition

Knock Out Productions
www.knockoutprod.net www.facebook.com/productions.knock.out
www.instagram.com/knockoutprod
Mystic Production
www.mystic.pl www.facebook.com/mysticproduction www.instagram.com/mysticproduction
B90
www.b90.pl
www.facebook.com/B90klub
www.instagram.com/klub_b90


Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →