Simon Doty: Universal Language World Tour (Anjunadeep)

19 maja 2023, Piątek

Transformator

Tęczowa 57, Wrocław

Start: godz. 23:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

“We are starting to loose the groove in underground dance music. The album is partly about showing people that club music can still be melodic and emotional” – Simon Doty
Gigi artystów Anjunadeep w Transformatorze powoli stają się tradycją. Po pięknych wydarzeniach z Marshem i Jody’m Wisternoff’em, czas na kolejną perełkę Anjuny, czyli release party nowego albumu Simona Doty!

Line up:

BOWL:
💙 Simon Doty (Anjunadeep) / Kanada
➡ soundcloud.com/simondoty

💙 Vonda7 (Anjunadeep)
➡ soundcloud.com/vonda7

💙 Lulu Malina
➡ soundcloud.com/lulumalina

OSTRO:
💙 Reconnect Stage
➡ www.facebook.com/reconnectpl

Wydarzenie jest częścią weekendu z Projekt Odra 2, dostępne także bilety dwudniowe, szczegóły: www.facebook.com/events/570052138342958

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

 

Simon Doty: Universal Language World Tour (Anjunadeep) | 19 maja 2023, Piątek, Transformator

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →